Penis prea mic

15-01-2011
addytza
Nu este medic/terapeut
addytza
am si eo 16 ani jumate si un penis de 13, 5 si este prea subtire !! parerea mea latime de 1 deget prieteni mei au un penis prea mare chiar toti si mai gros si mai mare si mie rusine sa ma expun in public ( ex dush ] cu prieteni mei ce sa fac? la ce medic sa ma duc sau e bine?
4 comentarii
0
15-01-2011, ora 22:30
addytza
Nu este medic/terapeut
addytza
As dori sa mi se raspunda pentru ca am mai facut post si nu mia raspuns nimenea.
0
16-01-2011, ora 01:35
adidas
Nu este medic/terapeut
adidas
addytza lucrurile sunt simple pt tine, la 16 ani esti tanar si organismul este in plina schimbare, asa ca in cazul in care chiar ai o problema se poate intervenii medical influentand dezvoltarea organului sexual
pentru asta trebuie sa te prezinti la un cabinet medical ; unde anume nu-ti pot raspunde da sper sa primesti raspunsuri in continuare. bafta !
0
16-01-2011, ora 19:37
baiatu_problema
Nu este medic/terapeut
baiatu_problema
addytza aceasi problema o am si eu, da-mi un id sa vorbim.Sau mai bine daca vrei iti trimit eu id-ul meu intr-un mesaj privat.
0
04-05-2011, ora 21:36
nickboy
Nu este medic/terapeut
nickboy
adytza si adydas cind am fost de ani vostri am fost si eu la fel am avut aceasi problema stati linistiti toate la timpul lor pentru o crestere fortata trebuie sa va masati penisul zilnic puternic de la radacina spre virf veti vedea in citeva luni rezultate semnificative
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.