Scurgeri din penis si bubite rosii

11-11-2017
Marius2015
Nu este medic/terapeut
Marius2015
Buna ziua. De cateva luni bune am observat sub capul penisului ca niste frecatei piele care se cojeste si pe penis cateva bubite rosii. Ambele simptome treceau dupa o vreme, dar reapareau De 3 luni am o prietena stabila cu care fac sex neprotejat.Acelasi lucru mi s-a repetat, dar spre rusinea mea acuma 2 saptamani o alta fata mi-a facut sex oral, a doua zi am facut sex cu prietena mea care tocmai terminase un tratament cu antibiotice pentru o masea. In ziua urmatoare am inceput sa simt usturimi in timpul urinarii si o mica secretie alba care iasa din Penis si pateaza lenjeria. Am mai facut sex de cateva ori de atunci cu prietena mea si dupa un raport sexual, ma pisca in partea dreapta a preputului sun capul penisului unde se vedea ca o mica taietura care ustura. Acea taietura s-a inchis a doua zi, dar bubitele acelea mici rosi persista la fel si scurgere albicioasa din Penis chiar si dupa 2 saptamani. Alte simtome nu am. Va rog sa ma ajutati.
1 comentarii
0
11-11-2017, ora 23:36
Marius2015
Nu este medic/terapeut
Marius2015
Vreau sa mentionez ca nu am avut acel cos buba descris pe internet ca inceput de sifilis

PS penisul miroase foarte urat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •