pete pe capul penisului nedureroase

04-08-2015
hesse
Nu este medic/terapeut
hesse
Buna ziua.De 2 luni mi-au aparut mici cosulute pe capul penisului care mai apoi s-au marit pe margini, nu in sus.Nu am mancarimi, dureri, mirosuri, nici un fel de disconfort, nu sunt rani, sunt dezvoltate sub piele.La inceput au fost 3-4 care au apucat sa se mareasca, intre timp aparand altele mici.De aici am facut un autotratament care a constat in 3 doze de penicilina de 1 milion.La interval de 4 ore de la prima doza, am facut 2 doze consecutiv.Pe pielea preputului am aplicat praf de sinerdol.Acum pare ca nu s-au mai extins, cele mici au ramas, la fel si pielea s-a albit pe ele.Nu pot sa stau linistit totusi, poate o fi ceva grav, chiar daca nu mai evolueaza.Atasam foto dar nu vad cum.Multumesc anticipat pentru ajutor.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.