posibil sa fie o reactie adversa la antibiotic?

09-02-2013
andradaandrada
Nu este medic/terapeut
andradaandrada
Buna, in urma rezultatelor facute mi sa depistat o infectie pelviana si valoarea ALAT 7, scazuta si glicemia 60 pe nemancate, am inceput de 4 zile tratament cu perfuzie de glucoza si MEDAXONE de 2 g intravenos, doar ca de 2 zile ma simt umpic rau, parca fierbe ceva in stomac si am arsuri, diaree, ameteli, greturi, si azi am avut o secretie vaginala de o culoare ciudata un maro deschis.ma cam sperie starile acestea...simt si niste intepaturi in zona rinichilor si zona pelviana..poate fi ceva grav?trebuie intrerupt tratamentul?menstionez ca am 23 de ani si 44 kg...va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.