Posibila sarcina?

10-10-2014
Ale227
Nu este medic/terapeut
Ale227
Seara trecuta am ramas cu prietenul meu acasa si ne-am "jucat" oarecum (suntem amandoi virgini, eu avand 18 ani iar el 22) vroiam sa scapam de rusinea corpurilor noastre asa ca au inceput atingerile reciproce, la un momentdat a ejaculat, fiind prima data pt el nu s-a putut abtine, mi-am luat mana de pe penisul lui si am mers la baie stergandu-ma cu un servetel umed crezand ca e destul, apoi am luat hartie igienica si m-am sters in zona intima, dar acum imi e frica sa nu cumva sa raman insarcinata daca din greseala pe mana a mai ramas o cantitate de sperma (cea de la inceput era una destul de mica si de aceea am crezut ca e destul sa ma sterg cu un servetel umed). Sper ca cineva sa-mi poata da un sfat ca sa stiu ce e de facut mai departe. Mentionez ca nu am un ciclu regulat si nu-mi pot da seama daca eram in perioada de ovulatie sau nu.
1 comentarii
0
12-10-2014, ora 21:06
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Fii linistita, nu ai sanse de sarcina.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •