pot fi sunt insarcinata?

05-04-2009
ema_rick
Nu este medic/terapeut
ema_rick
buna!!! imi este rusine sa spun dar ma masturbez..foarte rar cam o data pe saptamana. si ma doare burta de la ultima masturbare.am sanse sa fiu insarcinata?ast raspuns...plzzzz
6 comentarii
0
05-04-2009, ora 17:54
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Depinde cu ce te-ai masturbat.Serios acuma, crezi ca-ti poate spune cineva de la distanta ce-i in uterul tau? Numai Bine!
0
05-04-2009, ora 18:29
ema_rick
Nu este medic/terapeut
ema_rick
cu degetul
0
05-04-2009, ora 20:38
ankutza91
Nu este medic/terapeut
ankutza91
din masturbare nu ramai insarcinata:|
0
05-04-2009, ora 20:43
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
păi nu ai cum să fii însărcinată dacă te-ai masturbat cu degetul doar şi nu exista spermă pe el. serios nu are cum să rămâi gravidă din senin, de una singură
0
15-04-2009, ora 20:13
violici
Nu este medic/terapeut
violici
acum 1 luna de zile am facut un avort.in rma acestui avort am inceput sa iau anticonceptionale la sfatul medicului, dar am urmat si un tratament cu antibiotic.in momentul de fata am terminat cutia, acum sunt in acea pauza de 7 zile.Mi-a venit de 3 zile menstruatia, adica a 2-a zi dupa ce am terminat cutia.In acest.Cat tp am fost pe menstruatie am facut sex neprotejat.Exista riscul sa fi ramas din nou gravida?Sunt extrem de speriata.daca poate sa-mi raspunda cineva i-as fi recunoscatoare.Si daca este nevoie sa ma protejez suplimentar pina incep cea de-a 2 a cutie.
0
17-09-2009, ora 19:33
ioana_duiu
Nu este medic/terapeut
ioana_duiu
am facut sex neprotejat in a 8 a zi dupa terminarea ciclului iar iubitul meu a ejaculat inauntru
pot fi insarcinata? raspundeti-mi va rog din suflet
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mituri despre masturbare
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •