Pot sa raman insarcinata? Raspuns urgent va rog!

14-10-2012
Flavia98
Nu este medic/terapeut
Flavia98
Daca azi am facut sex cu prietenul meu si a ejacuat cativa stropi de spermatozoizi in vaginul meu si imi vine menstruatia tot astazi e posibil sa elimin spermatozoizi?Raspunde-ti urgent va rog!
3 comentarii
0
14-10-2012, ora 20:08
Flavia98
Nu este medic/terapeut
Flavia98
Va rog raspundeti-mi urgent!Va rog
0
14-10-2012, ora 21:02
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Ti-e teama de o posibila sarcina?
Daca esti in ziua in care trebuie sa-ti vina menstruatia nu ai cum sa ramai insarcinata. Daca ai ciclu regulat, ovulatia e cam in a 14 zi.
Deci nu lua postinor sau alte prostii, daca la asta te gandeai.
0
14-10-2012, ora 21:05
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
draga mea,
ce inseamna "imi vine menstruatia tot astazi"?!?
..daca ti-a venit..e ok.si raspunsul ti l-ai dat singura!
dar NU zici ca A venit..ci IMI vine..
oare?.
asta-i intrebarea si TOT singura iti vei primi raspunsul.
SPER
sa-ti fie bine, asa iti SI doresc.
seara buna,
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
Pacienții Proctoline se bucură de tratamente fără anestezie generală, fără operație chirurgicală, fără durere și fără internare. Experiența de 20 ani în România și peste 30 de ani în lume ne recomandă! Ne tratăm pacienții cu discreție și respect. Detalii aici
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Criterii de excludere a sarcinii
  • Sunt însărcinată?
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.