prezervativ ramas inauntru

10-09-2010
miki_25
Nu este medic/terapeut
miki_25
Buna seara la toata lumea!Am si eu o intrebare sunt foarte speriata si nu stiu ce sa fac, am avut contact sexual cu prietenul meu acum cateva ore si am folosit prezervativ in momentul in care am terminat actul ne-am dat seama ca prezervativul a ramas in mine si mi-am luat pastila de a 2 zi, dar m-am controlat si prezervativul nu a iesit nu l-am gasit sau cel putin in disperarea mea de-acum nu-mi dau seama daca este inauntru.Ce-as putea sa fac?N-am unde sa ma duc la ora asta si plus de asta mi-e rusine sa ajung la urgenta si sa le spun ca mi-a ramas prezervativul inauntru.E posibil sa-l elimin sau trebuie scos neaparat si vreau sa stiu daca se poate produce vreo infectie.Va multumesc!
3 comentarii
0
11-09-2010, ora 13:38
Chast
Nu este medic/terapeut
Chast
Scumpa.. ori te duci la urgenta, ori il cauti frumos, singura, sau iti pui prietenul sa-l caute. Dar risti sa faci mai mult dezastru, asa ca.. fuga la urgenti si spune-ti ca vin altele cu probleme si mai catastrofice decat a ta.

Bafta!
0
12-09-2010, ora 16:35
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Intrebare: ai vazut prezervativul personal sau ti-a spus prietenul ca si-a pus?
0
15-09-2010, ora 20:02
miki_25
Nu este medic/terapeut
miki_25
S-a rezolvat am fost la urgenta si mi l-a scos doctorul ginecolog:))oricum multumesc pentru tot!Si pentru cele care ar putea patii la fel ca mine va sfatuiesc sa mergeti la doctor sau chiar la urgenta, mi-am dat seama ca oricat ar fi de rusinos asta e se poate intampla tuturor nu este o rusine, in primul rand ca este in joc sanatatea voastra.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.