Prietena mea este insarcinata?

10-07-2013
sradoo
Nu este medic/terapeut
sradoo
Buna ziua,
as avea o intrebare scurta, m-am culcat cu prietena mea pentru prima data (pentru ea) iau eu nu am fost protejat, pentetrarea nu a fost totala, nu am ejaculat si nu am putut sa ducem partida pana la capat deoarece o durea, exista sanse sa ramana insarcinata? sunt cam paraonic in legatura cu asa ceva :) va rog sa fiti seriosi, multumesc anticipat.
4 comentarii
0
10-07-2013, ora 06:24
valescu
Nu este medic/terapeut
valescu
data viitoare protejati-va si fii sigur. tinand cont de ce ai povestit cred ca sunt sanse infirme sau nule sa fi ramas insarcinata
0
10-07-2013, ora 12:42
AnaEma
Nu este medic/terapeut
AnaEma
Deodata ce nu ai "ejaculat" si nu ati putut duce partida pana la capat nu cred ca sunt sanse sa fi ramas insarcinata. Data viitoare cand o vei mai face protejati-va sa fi mai sigur. :)
0
10-07-2013, ora 13:05
sradoo
Nu este medic/terapeut
sradoo
Asta va fi la ordintea partidei, dar mie imi era teama de lichidul pre ejaculator :) De aceea am dorit sa va intreb.
0
11-07-2013, ora 00:37
AnaEma
Nu este medic/terapeut
AnaEma
Cum am spus, nici gand de a fi "insarcinata" daca tot vrei sa te convingi incearca si spunei sa faca un test de sarcina sau sa se duca la ginecolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.