Prima menstruatie dupa anticonceptionale
Buna ziua am si eu o intrebare.. Am inceput sa iau anticonceptionale yasmine acum o luna(mentionez ca le-am luat din prima zi a menstruatie), ultima pastila am luat'o luni, menstruatia mi-a venit joi dimineata insa am observat ca am cheaguri de sange.. si e destul de putina.. dureri nu am mai avut.. sunt normale cheagurile?
1 comentarii
Am si eu o intrebare pt tine... si eu iau anticonceptionale Yasmin de o saptamana si au inceput sa ma doara sanii... ai avut si tu dureri de sani din cauza lor?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2daca iau pastile MemoPlus trebuie sa ma protejez suplimentar?
- 6sunt disperata..am nevoie de o parere
- 10rog interpretare examen citologic
- 6ciclul menstrual dereglat
- 3Cauterizare, sangerare, menstruatie, sarcina, fumat, HPV
- 6nevoie de pareri... care sunt cele mai bune anticonceptionale?
- 3este nevoie de protectie suplimentara daca incep intr-o zi oarecare si nu in prima zi de ciclu?
- 3anticonceptionale sau sterilet
- 10de ce mi a venit ciclu mai repede cu aproape 2 saptamani?
- 4anticonceptionale si ficatul?
- 4anticonceptionale yasmin
- 8test de sarcina negativ, menstruatie redusa
- 10Am nevoie de un sfat cat mai repede...Este un doctor pe aici care m-ar putea ajuta?
- 2Cat de sigure sunt anticonceptionlele?
- 11menstruatie cu dureri!
- 2grapfruit si anticonceptionalele
- 3Anticonceptionale
- 3Anticonceptionale Logest
- 0Risc de sarcina ?
- 4Anticonceptionale si sangerari
Mai multe informații despre: Menstruatia anticonceptionalele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
