prima oara act sexual

11-01-2011
addytza
Nu este medic/terapeut
addytza
am si eu o intrebare am un penis prea mic.. fata de prieteni mei 13.5 in eractie ce sa fac?
Mie rusine sa le spun parintilor asa dintro data !

Cum se numeste medicul care se ocupa de asta (care poate sati spuna da este ceva normal sau nu este cva care se poate rezolva unde pot sa ma duc ) am nev de un raspuns si un nume de medic numele medicului care se ocupa cu asa ceva. Multumesc astept un raspuns.

si pe alta parte mie se pare ca e subtire cat e u prezervativ normal ca sa nu fie larg mie rusine ce sa fac? daca rade de mine daca nu pot sa i fac placerile ce vagin are o fata?
5 comentarii
0
11-01-2011, ora 08:59
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Trebuie să ştiţi că penisul dv este croit exact pe măsura vaginului care vă este destinat. Ca regulă generală, vaginul are o adâncime între 10 şi 12 cm. Prin urmare, orice penis de peste 12 (şi chiar 10) cm este foarte bun. Deosebirea dintre penisul dv de 13, 5 şi penisul prietenilor dv, care măsoară 33, 5 cm este că, în cazul dv, penisul va rămânea pe afară pe o lungime de 1, 5 cm, ceea ce vă va da posibilitatea să fiţi foarte apropiat de fata care vă e dragă, pe când în cazul prietenilor dv, penisul lor va rămânea pe afară pe o distanţă de 21, 5 cm, apărând un obstacol foarte neplăcut pentru ei şi partenerele lor, ca un fel de proptea care împiedică o apropiere prea mare.
0
11-01-2011, ora 16:48
addytza
Nu este medic/terapeut
addytza
dar nu are 33.5... sa zic un 17 ? poate 16 si mai gros cu mult fata de al meu, al meu este subtire si nu stiu ce sa fac?:| medicul care se ocupa cu asa ceva cum se nuumeste cel care iti zice ce e defacut daca e prea mic sau ?... altele
0
12-01-2011, ora 19:24
myssu
Nu este medic/terapeut
myssu
am si io o problema.am 17 ani si miam inceput viata sexuala de un an.problema mea este ca ejaculez foarte repede in 2-3 min am ejaculat.am vazut multe produse pt problema mea dar nu sunt sigur daca sunt bune.cum as putea remedia aceasta problema.va multumesc.
0
12-01-2011, ora 23:26
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Cea mai simpla metoda: stati invers (fata deasupra).
0
10-08-2020, ora 00:27
nuspune
Nu este medic/terapeut
nuspune
Addytyza, Dacă vă mulțumește clitorisul, vaginul ei vă va mulțumi pentru asta! Important este un final bun pentru tine iubit, un orgasm bun. Responsabilitatea de a aduce orgasm nu aparține numai penisului erect. Este mai ușor să mulțumești un penis decât un vagin, dar așa cum am spus, trebuie să folosești părțile potrivite ale corpului tău pentru a-ți face plăcere părților corecte ale corpului ei.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici