Primul act sexual.

19-12-2015
Stefania11
Nu este medic/terapeut
Stefania11
Buna ziua ! am 16 ani si sunt virgina. Acum aproximativ 2 luni am facut sex anal cu prietenul meu, el a ejaculat in mine. Mestroatia nu mi-a mai venit de atunci. La interval de 2 saptamani am facut primul teste de sarcina acesta a iest negativ, iar acum o saptamana altul cu acelasi raspun negativ. Vreau sa va intreb de ce nu imi apare mestroatia, poate fi cauzata datorita acestui act sexual ? Trebuie sa fac un control la ginecolog ? Multumesc anticipat.
2 comentarii
0
14-01-2016, ora 03:12
11alexa11
Nu este medic/terapeut
11alexa11
Nu poti rămâne gravida daca faci sex anal...chiar daca a ejaculat in tine...ca sa ramai gravida trebuie sa ejaculeze in vagin...
0
20-01-2016, ora 12:37
Baeatul
Nu este medic/terapeut
Baeatul
Interesant Primul Sex Trebue facut Control Sexual Ca sa nu Aiba Vreo Unul Vreo Boala Sexuala Daca Luati Medicamente nu Sunt Bune la Ovarele Fetei sau Femei Se Cumpara Prezervativ dar Este Principar Igiena Trebue Facuta Igiena Ca sa nu Niroase Corpul Urat Corpul Trebue Ingrijit Prin Igiena A Ma Spala cu Apa Sapun Sampon Ca sa nu Contactez Civa Rau Sanatati La Primul Contact Sexual Trebue facut Control Ginecologic Controlul Trebue Facut O Data Cand Simtim Nevoia Sa Facem Control Etc.???
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •