problema de erectie

30-04-2011
devil25
Nu este medic/terapeut
devil25
buna ziua, ma confrunt cu o problema foarte urata, cand vreau sa fac sex cu ea, am erectie la inceput apoi pana sa incep actul sexual.nu mai am erectie...daca se poate un ajutor...mentionez faptul ca am inceput activitatea sexuala cu un an in urma...adica la varsta de 24 ani.multumesc
4 comentarii
0
11-06-2011, ora 17:02
viobossfull
Nu este medic/terapeut
viobossfull
incearca "almea" cauto pa net e o pastila albastra ma costat o cutie de 4 bucatzi 32 euro! io am incercat am luat una fara sa stie prietena mam pus in pat si am trecut la actziune..dupa 5 min ea a avut orgasm, dupa juma de ora mia zis ca nu mai poate, dupa o ora a inceput sa planga sa o las in pace ca nu mai rezista! a terminat de plans si a zis ca vrea sa doarma!io in tot acest timp nu iam scos penisul din vagin!iam mai dat in ciuda si pan la urma mi sa facut mila de ea si am lasat o sa doarma..dar mai rau de mine ca am stat toata noaptea cu penisul ca o piatra! e buna rau incearco
0
11-06-2011, ora 17:07
viobossfull
Nu este medic/terapeut
viobossfull
ce coincidentza ora de com...17.02!!!!
0
24-07-2011, ora 19:24
vlad5000
Nu este medic/terapeut
vlad5000
viobossfull si pe urma?viata sexuala normala sau dependenta de medicament?
0
25-07-2011, ora 15:48
viobossfull
Nu este medic/terapeut
viobossfull
normala...dar mam dus si la un urolog ptr ca aveam programare facuta inainte sa iau pastila...iam explicat ce mi sa intamplat si mia zis ca penisu nu intra in erectzie din 3 motive: 1 psihicul-cand te gandesti, te stresezi pa motivu asta ! 2-prostata( cea ce in cazul nostru e exclusa) si 3 -o infectie care apare la canalele de la coie (cam asa ceva mi a spus ca mia vb in spaniola) si mi a dat sa iau 1 atibiotic ptr infectzie timp de 7 zile! in leg cu pastilele alea nu mai iau! mai am 3 in casa am folosit doar una dar is nenorocite rau pa langa faptu ca iti da erectzie puternica iti da si dureri de cap de oase!in cazu meu cred ca asta a fost problema o infectie la testicule si plus de asta ma stresam mult si ma afecta si partea cu psihicul!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.