problema penis: erectie de scurta durata | Forumul Medical ROmedic

problema penis: erectie de scurta durata

14-08-2011
yorobert91
Nu este medic/terapeut
yorobert91
Salut ! am 19 ani si sunt intr-o relatie cu o fata de 3 luni, o iubesc, dar am o problema atunci cand vine vorba de sex.primul nr tine cam 4-5 minute iar dupa al 2 -lea nr nu se mai scoala numai dupa un anumit timp (10 min cam asa). va rog frumos ajutati-ma, trebuie sa urmez un tratament ? nu vreau sa o pierd din motivul asta...
6 comentarii
0
14-08-2011, ora 13:20
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Pai este normal ca primul act sa te tina mai putin, iar apoi iti trebuie o pauza ca sa ai din nou erectie, e logic, ca organismului ii trebuie un timp sa se refaca...macar o jumatate de ora intre actele sexuale..
0
14-08-2011, ora 13:29
yorobert91
Nu este medic/terapeut
yorobert91
Aha. Pe mine ma streseaza gandul ca sa nu am vreo problema...si altcv, exista ceva pentru a duce mai mult timp ?
0
14-08-2011, ora 15:02
yorobert91
Nu este medic/terapeut
yorobert91
Imi poate da cineva un raspuns, va rog frumos !
0
14-08-2011, ora 15:33
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Daca tu crezi ca un om poate sa faca non stop sex, fara pauze, nu sti nimic despre activitatea sexuala, oricum e la mintea cocosului, ca nu se poate asa ceva, exista google si poti citi ce te intereseaza in legatura cu asta..pt prelungirea actului sexual, exista metoda abtinerii atunci cand iti vine sa ejeculezi, te abtii si continui...
0
14-08-2011, ora 15:40
yorobert91
Nu este medic/terapeut
yorobert91
Mersi frumos pentru sfaturi, o zi buna !
0
16-08-2011, ora 22:30
apolzan
Nu este medic/terapeut
apolzan
salut, am avut un act sexual cu prietena si in timpul "distractiei" mi s-a rupt "atza" sau cum se numeste partea aia de care ii legata pielita de cap...am ceva dureri, si o curs si sange. ii grav ? ce trebe sa fac ? cat timp nu mai pot face sex ? mersi mult sunt tare speriat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: