Probleme cu ciclu?
buna seara, am si eu o problema.de la varsta de 11 ani ciclu imi tine 3 maxim 4 zile.dar de 2 luni ma tine 6 7 zile:(.ii cv neregula??? precizez k am aproape 19 ani.care stiti imi raspundeti pls.ms mult
3 comentarii
dupa parerea mea nu e nici un motiv de ingrijorare.eu din cate am auzit ca un ciclu mai lung este mai sanatos.asa eram si eu da invers de la 7 zile am ajuns la 3.asta e asa pana te reglezi si daca nu ti-ai inceput viata sexuala nu ai nici un motiv de ingrijorare.
poate ai racit "jos"...poate fi si asta un motiv pentru o menstra mai abudenta.
maria 23.viata sexuala mi'am inceputo si ne protejam nu'i problema.dar imi era frica sa nu se fi intamplat ceva cu ciclu.k dupa atatia ani cat mio tinut 3 4 zile...dintr'o data sa ma tina 7 zile.de aia am intrebat oricum ms pentru raspunsuri:*
Alte subiecte recente din această secțiune: