Probleme de sanatate - ma doare ovarul stang f tare
Buna ziua, as dori daca ati putea sa ma ajutati, mi a intarziat ciclul aproape doua saptamani, mi a venit, am avut3-4 zile, dar de cand s-a terminat ma doare ovarul stang f tare, am luat ibuprofen, nu ma lasa deloc, ma simt balonata jos la burta si am si dureri in timpul actului sexual.Ultima data cand am fost la ginecolog mi-a spus ca am un chist mic si cam peretele uterului lipit de ovarul stang.Va rog daca imi puteti da un sfat.Va multumesc.
2 comentarii
Buna ziua,
va recomandam sa mergeti la un medic, doar in urma unui consult se poate pune un diagnostic si vi se poate administra un tratament corespunzator afectiunii dvs.
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
va recomandam sa mergeti la un medic, doar in urma unui consult se poate pune un diagnostic si vi se poate administra un tratament corespunzator afectiunii dvs.
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 11chist ovarian stang de 10 cm
- 2operatie de apendicita + chist ovarian
- 9chisturi ovariene
- 4chist ovarian
- 21urinez sange... si ma dor ovarele tare!
- 4chist ovarian
- 4Ce sanse am sa raman insarcinata?
- 3contraceptive Logest... cat timp e protejata?
- 5Zanocin trebuia luat incepand cu prima zi de menstruatie si nu l-am luat.. Este periculos?
- 3anticonceptionale dupa operatie de chist ovarian?
- 15Ginecologie: sangerari, ovare polichistice, dureri de ovare
- 1chist ovarian
- 0durere ovar stang de cateva luni
- 1operata de chist ovarian
- 9Chist ovarian - Marvelon
- 2Infertila sau chisturi?
- 0Chisturi ovariene
- 1Dureri ciclu menstrual si chist
- 3Urgenta sau nu/ dureri pelvine
Mai multe informații despre: Chistul ovarian durerea de ovare
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: