Probleme inaintea inceperii actului sexual.

04-11-2011
Anonim123456
Nu este medic/terapeut
Anonim123456
Inainte de toate vreau sa specific urmatorul lucru: as dori sa raman anonim pentru ca problema care o am ma intristeaza foarte tare si imi este rusine si nu doresc sa mi se afle identitatea pentru ca daca ar afla cei din jurul meu m-as simti penibil.
Problema mea este legata de penisul meu inaintea inceperii unui act sexual stand de vorba cu o fata atingand-o sau jucandu-ne (FLIRT) nu stiu de ce dar ejaculez fara niciun motiv bine intemeiat si pana cand sa ajung sa fac ceva cu acea fata eu am ejaculat si dupaia ma opresc si nu pot continua pentru ca m-as simti penibil sa puna mana si sa vada ca eu am ejaculat :( Va rog frumos ajutati-ma cumva ca nu stiu ce sa fac, daca ajung sa fac sex direct cu o fata fara sa fac acest flirt conversatii mangaieri etc. nu am nicio problema pot sa o fac dar nu stiu de ce ejaculez cand 'ea se joaca cu mintea mea' si eu cu a ei... Va rog frumos ajutati-ma imi este rusine sa ma duc la un ginecolog si sa stau cu el fata-n fata si sa vorbesc despre aceasta problema de aceea incerc sa aflu un raspuns de la dvs e urgent. Nu vreau ca aceasta problema sa ma indeparteze de o fata pentru ca stim prea bine fetele trebuie cucerite intr-un anumit fel acest lucru insemnand dansuri mangaieri etc. Ceea ce eu nu pot sa practic pentru ca ejaculez fara niciun motiv cand ea incepe sa ma excite putin. Va multumesc frumos pentru ajutorul pe care sper sa mil acordati :((...
7 comentarii
0
04-11-2011, ora 22:24
Anonim123456
Nu este medic/terapeut
Anonim123456
Intrebarea e ce am si cu ce pot remedia problema...
0
06-11-2011, ora 15:39
Anonim123456
Nu este medic/terapeut
Anonim123456
Va rog frumos cine ma poate ajuta ? Un comment va rog in care sa imi spune'ti ce sa fac...
0
07-11-2011, ora 15:43
monza
Nu este medic/terapeut
monza
E ceva normal as zice eu, depinde si de varsta.Trebuie sa inveti sa te si controlezi cand fata pune mana :)
0
07-11-2011, ora 19:31
Anonim123456
Nu este medic/terapeut
Anonim123456
Varsta 20 de ani... Pai de controlat sa sti ca am incercat sa ma controlez da nu stiu de ce tot se intampla :|
0
07-11-2011, ora 19:32
Anonim123456
Nu este medic/terapeut
Anonim123456
Nu ar trebui sa iau ceva medicament ? Sau nu stiu orice... deaia am spus ca intreb pe forumu asta pt ca aici se presupune ca sunt doctori...
0
23-11-2011, ora 00:32
Amariandan
Nu este medic/terapeut
Amariandan
Anonim ! Ai incercat Sa te masturbezi de EX azi si in cateva ore sau urmatoarea zi sa te duci la intalnire k prietena.. sa va vedeti / intalniti - pipaielii alea alea ! Atingeri.. ! Tot Ejacuiezi ? ? Dr este p ejacuare totala sau. ? ? ptr k si mie mi s-a mai intampalt dar ejacuam foarte putzin. tot la fel in aceleasi contidii k ale tale / tandrete / pipaieli..Excitari k pers iubita... etc. !
0
26-11-2011, ora 13:57
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Este ceva normal, dar totusi treb sa inveti sa te controlezi.Atunci cand ai primele semne ca ar vrea sa vina, incepe sa te misti, schimbi pozitia, fa ceva, daca vei sta nu vei scapa de belea.Si in caz ca iti mai atinge mandria, tot la fel, cand simti ca iti vine ii iei mana.O lasi sa puna mana mai des, dar reprize foarte mici.
Dupa cat timp simti ca iti vine?1-2 ore?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Circumcizia la barbati
  • O nouă metodă de a evita situațiile jenante pentru bărbați
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Ce înseamnă să ejaculezi prea repede?
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •