probleme jos

18-02-2017
babule
Nu este medic/terapeut
babule
Bună! Am 18 ani și am si eu o problema pana acum o săptămână făcea sex aproape în fiecare zi ( neprotejat deoarece este iubitul meu de 2 ani și este primul ) dar am avut mosafiri și nu am mai avut relație pana azi... După penetrare ma ustura foarte tare înauntru dar dac urinez nu am mari usturimi. Mentionez ca de vreo 2-3 zile am și mâncărimi înăuntru dar și în exterior. Va rog ajutați. Ma. Nu știu ce sa fac
1 comentarii
0
19-02-2017, ora 22:06
oneask
Nu este medic/terapeut
oneask
Faptul ca este iubitul tau de 2 ani nu constituie o justificare pentru a nu folosi prezervativul in conditiile in care ai doar 18 ani (daca ii ai!).
Nu ai spus cat de repede au aparut problemele dupa primul contact avut dupa acea pauza de o saptamana. Au fost prezente de la primul contact sau aparut dupa?

Ideea e ca dupa simptome esti suspecta de BTS, trebuie sa te vada un ginecolog (nu e o problama, doar ai 18 ani!).

Aceasta saptamana de pauza, reprezinta un record in cei doi ani de relatie? De cate zile era recordul anterior de abstinenta? Ce inseamna "aproape in fiecare zi"? E important, la mijloc poate sa fie un sindrom de dependenta, cel putin la unul dintre voi!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.