Probleme la plamani
Am o problema si as avea nevoie de cateva raspunsuri daca se poate... acum 3 luni am avut o viroza destul de severa.
si am avut o tuse productiva oribila. m.am inecat noaptea si tuseam non stop. am avut dureri in piept si spate am luat antibiotice. de luna asta de pe 15 pot sa spun ca m.am vindecat. dar inca tusesc. tuseam toata ziua pe urma am inceput doar pana la pranz. pe urma doar dimineata. a urmat o zi da o zi nu. pe urma 3 zile. zi cel mai mult am stat o saptamana fara sa tusesc. saptamana asta. dar tot mai se aduna acolo mucus. este foarte enervant. am tusit destul de mult dupa saptamana de pauza. este tuse productiva. vreau sa stiu ce este si daca o sa se limpezeasca. nu mai am dureri si nici nu ma mai simt bolnav.
si am avut o tuse productiva oribila. m.am inecat noaptea si tuseam non stop. am avut dureri in piept si spate am luat antibiotice. de luna asta de pe 15 pot sa spun ca m.am vindecat. dar inca tusesc. tuseam toata ziua pe urma am inceput doar pana la pranz. pe urma doar dimineata. a urmat o zi da o zi nu. pe urma 3 zile. zi cel mai mult am stat o saptamana fara sa tusesc. saptamana asta. dar tot mai se aduna acolo mucus. este foarte enervant. am tusit destul de mult dupa saptamana de pauza. este tuse productiva. vreau sa stiu ce este si daca o sa se limpezeasca. nu mai am dureri si nici nu ma mai simt bolnav.
1 comentarii
Buna seara !
Cred ca problema dumneavoastra ar putea fi ajutata de un tratament homeopat
(pentru prescrierea acestui tratament natural este nevoie de o consultatie speciala, efectuata de catre
un medic homeopat sau cu competenta in homeopatie).
Cu respect,
Dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Cred ca problema dumneavoastra ar putea fi ajutata de un tratament homeopat
(pentru prescrierea acestui tratament natural este nevoie de o consultatie speciala, efectuata de catre
un medic homeopat sau cu competenta in homeopatie).
Cu respect,
Dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Interpretare CT, Biopsii și analize medicale
- 5Buna. Am făcut un test de gripa mă poate ajuta cineva cu niste informații
- 2Saliva maronie dimineața
- 0Vreau un diagnostic la rx plamani
- 2Pneumonie interstițială
- 4Pneumonie interstițială
- 1Parere Radiografie la plamani
- 0Unde pot face o scintigrafie ok in Bucuresti?
- 1Aspergilom apical
- 1Procedura CT torace