propleme cu ejacularea
buna, de 1 luna de zile iau seroxat si anxiar si la contactul sexual ma tine ffff mult, ejaculez fff greu. ma gandesc ca este din cauza tratamentului dar nu sunt sigur poate ma ajuta cineva si pe mine!
va multumesc!
va multumesc!
2 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Ejaculare cu sange de aproape doua saptamani
- 3probleme de ejaculare.. actul sexual nu este mai lung de un minut
- 3ejaculare foarte putina, in adolescenta ma masturbam foarte des...
- 6de ce o cantitate destul de mare din sperma iese din vagin?
- 9oare ce am??!!
- 7nu stiu daca am ejaculat inauntru!!!
- 4masturbare, ejaculare rapida
- 1De ce ejaculez sperma putina?
- 10Mi-e frica... sarcina?
- 3ejaculare fara erectie
- 0dupa orice ejaculare am stari de ameteli
- 1lovitura la testicule dupa ejaculare
- 2ejacularea in timpul sarcinii!
- 7Va rog sa ma ajutati - simt tot timpul senzatia ca imi vine sa ejaculez
- 1Ejaculez de 3 - 4 ori intr'un act sexual.
- 2Durere la ejaculare și durere la sân
- 3Probleme la ejaculare
- 6Ejaculare fara masturbare.
- 0Injeculare - ma bate gandul sa renunt de tot la ejaculare
Mai multe informații despre: ejacularea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
