prostata avansata

20-10-2009
denisa_333
Nu este medic/terapeut
denisa_333
acuma intreb in numele mamei mele: daca sotul are prostata avansata, ce boli i poate transmite sotiei pe cale sexuala?
3 comentarii
0
20-10-2009, ora 21:55
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Are adenom de prostata? Adica in ce sens avansata? In principiu nu are ce boli sa-i transmita, depinde ce are de fapt la prostata, dar in orice caz, are o afectiune a unui organ, nu are o boala cu transmisie sexuala. Sanatate!
0
28-10-2009, ora 02:50
sagem
Nu este medic/terapeut
sagem
AM O PROBLEMA CARE NU IMI DA PACE DE CATEVA ZILE.AM RACIT SI AM PROBLEME CU URINARE...IN CE SENS...MERG FOARTE DES LA TOALETA SI AM O SENZATIE SA ZIS ASA DE VEZICA PLINA, IAR APARATUL GENITAL ESTE MAI MEREU RECE...MAI ALES SCROTUL STANG CAT SI CEL DREPT.CE E DE FACUT?CE MEDICATIE SAU TRATAMENT IMI RECOMANDATI.
VA MULTUMESC.
0
28-10-2009, ora 13:06
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
De aici de pe forum ti se poate recomanda serios doar o consultatie la urolog, numai asa poti stii sigur ce ai. poate e o raceala, dar medicamente luate aiurea iti pot face chiar mai rau. Deci, nu te jena, mergi si vorbeste cu un urolog. Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Simptome frecvente în cancerul de prostată - când mergem la medic?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.