ptoza palpebrala

32 comentarii 1 2
0
08-01-2016, ora 18:53
01092014
Nu este medic/terapeut
01092014
buna.am un baietel de un an si 4 luni si este diagnosticat cu ptoza palpebrala din nastere am fost acu un an cand avea 4 luni si a zis sa revenim dupa un an k nu e asa grava e de grad mediu, am fost azi si baietelul nu a stat la control nu a putut sa il verifice domnul doctor.noi suntem hotarati ptr operatie dar nu stim cum sa facem daca nu sta la control.dati.mi un sfat va rog
0
22-05-2021, ora 08:44
MariaIoana21
Nu este medic/terapeut
MariaIoana21
Bună.! Am varsta de 20 ani.M-am născut cu ptoza papebral ochiul stâng , varsta de 4 și 8ani am fost operată prin tăierea ploapei estetic nu arată bine
La 18 ani am auzit de operația cu fir de silicon, am fost la medic plastician și a zis ca el nu a auzit de așa operatie.!
Dacă sa operat cineva de ptoza papebrala congenitala cu fir de silicon în România aștept rezultatele și experiențele după operatie pe Instagram ::Mariaiioana21.11
Adaugă un comentariu / răspuns
32 comentarii 1 2

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Interpretare analize medicale online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Blefaroplastia pentru barbati
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.