Raspundeti

15-02-2019
Alexa2419
Nu este medic/terapeut
Alexa2419
Ma confrunt si eu cu o problema de aproape 4 luni. Am un ciclu menstrual neregulat. Din luna octombrie de cand mi-a venit ultima data ciclu, am dureri de burta dar nu mereu si din luna noiembrie simt mai mereu miscari in burta dar nu se vede absolut nimic precum ca s-ar misca burta doar simt si mi se aud si matele foarte urat. Luna trecuta am facut 3 teste de sarcina la diferenta de o saptamana intre ele si am folosit urina cea de dimineata insa toate au iesit negativ. Nu stiu ce se intampla se poate sa fiu insarcinata chiar daca testele au iesit negativ? Nu am niciun fel de simptome, doar ce in perioada cand trebuia sa imi vina menstra imi apareau cateva cosuri si ma dureau sani apoi imi trecea fara sa imi vina ciclul, oare ce se intampla? Va rog ajutati-ma cu un sfat sau o parere!
4 comentarii
0
15-02-2019, ora 21:26
Alexa2419
Nu este medic/terapeut
Alexa2419
Vrea sa va spun ca si inaunte ma confruntam tot cu astfel de probleme imi venea ciclul o luna 2 luni nu imi mai venea, dar nu simteam aceste miscari inainte.
1
17-02-2019, ora 18:25
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Posibil chisturi. E important sa mergeti la un control ginecologic.
1
19-02-2019, ora 09:16
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

va recomandam sa mergeti la un medic care va poate recomanda un tratament pentru a avea o menstra cat de cat regulate

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
0
19-02-2019, ora 10:35
Alexa2419
Nu este medic/terapeut
Alexa2419
Multumesc frumos, ma speriasem am crezut ca sunt insarcinata, chiar imi doresc un bebe dar nu stiam de ce nu imi iese la niciunul din testele pe care le-am facut! Sigur am chisturi si cred ca probleme si cu glanda, acum mi-a intarziat mai mult 4 luni de zile, fata de cum imi intarzia inainte.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: