Rezultate analize medicale

61 comentarii 1 23 Înainte ›
0
09-08-2009, ora 12:15
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hello Angel!

Tocmai m-am intors de la biserica, a fost absolut splendid; a tinut preotul o predica extraordinara, este f intelept si nu numai!
Sper ca ai ajuns si tu...
Mi-am verificat posta electronica si...surprize, surprize!!! Multumesc pt mail;)

Ai grija de tine, o zi superba! Pup ;)))
0
09-08-2009, ora 12:32
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
ma bucur:))))...cu multa placere :))))). doar am promis :)));)))))
pt surpriza si...c-ai ajuns la biserica. Eu din pacate, n-am fost...M-am trezit tarziu:((((
Dar am convingerea faptului ca te rogi tu si pt mine;)))))

Si tu ai grija de tine si o zi minunata iti doresc:)))))
0
09-08-2009, ora 22:16
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Daaa, stai linistita ca ma rog pt toti...sunt crestin ortodox!!!!

Pup! Noapte buna;)
0
09-08-2009, ora 22:27
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
multumesc...;))))

noapte buna si tie:)))))
ok..pup;))))
0
10-08-2009, ora 19:22
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
heiiii! ce faci?...stiu, te doare capul...c-ai alergat iar azi prin Bucuresti;)...:))))))).
0
10-08-2009, ora 20:07
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Daaa, am fost sa fac piata si.Bucurestiul este un ANIMAL DE BETON, ajbect, tumultuos si nesatios de poluare fonica, vizuala, luminoasa etc. N-as putea sa locuisc in Bucuresti; mai bine-n jungla amazoniana decat acolo!


ufffff, abia astept sa plec in vacantaaaaaaaaaaaaaa :))))))))))))))))))))))))))))))))

Tu ce mai faci???


Pup si o seara linistita!
0
10-08-2009, ora 20:24
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
:))))))))))))))))))))))))

ehhh, in ANIMALUL DE BETON locuiesc eu:(((((

pai n-ai deloc gusturi rele daca vrei sa locuiesit in jungla.este cel mai coool loc. din punctul meu de vedere.

si.pe cand vacanta?:))))))

eu, sunt ok, multumesc. cum stii. nimic nou.

o seara linistita si tie.ti-am lasat messoff.
0
10-08-2009, ora 20:41
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
;))))))
JUNGLA este "ceva" foarte luxuriant si in mare parte virgin. Ador sa ma uit la documentare cu si dsp jungla...
Vacanta la sf lui August...dupa 20! La manastirea Caraiman din Busteni, NU la mare! Abia astept.

Ma bucur ca esti ok...nu pot sa intru pe mess, vb maine pe mess! Tu cu siguranta esti on-line, dar eu mai am activitati f importante care sunt extracomputerale! In 5 min. ies si de pe Romedic;)


Te pup si iti doresc numai bine!
0
10-08-2009, ora 20:55
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
ok.f. bine!cred ca-i superb.mi-ai dat o idee pt viitor...sa ma duc si eu.
activitatile mele in mare parte sunt la pc...si, ..cand nu-s la pc, sunt la...stii tu.

si azi am alergat.
am fost la poltie pt un client..:((((
o seara buna si tie..si linisitita!
numai bine.!
te pup1!
0
11-08-2009, ora 15:43
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hello stimata domnisoara/doamna angelica!

Ce faci? Eu sunt bine, cu activitati, ca de obicei! ocupat, ocupat, ocupat...m-am culcat la aproape 5!!! (Crazy in love!) ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pup si o zi formidabil de frumoasa!
0
11-08-2009, ora 19:28
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
buna Nick!;))))

sunt ok ca sa zic asa.bussy, bussy, bussy.

acum m-am intors acasa :((((( am alergat mult.offff, sunt rupta de oboseala,

dehhh Nick, e frumoasa...Crazy in love;)...dar si.grea...insa nimic nu-=i mai frumos ca asta pe pamant;)))

felicitari daca ti se intampla asta!;)))
eu consider ca-i un dar divin...totul este sa iei ce-i frumos...si sa nu...suferi...dar deja vad ca devin pesimista si nu ma caracterizeaza...(stiu ce inseamna, , , , ,..si de aceea imi permit sa ma pronunt :))) ;))))

o seara excelenta iti urez si tie...si odihneste-te ca vei avea TGO si TGP ca mine dupa aceea:(((((

iti multumesc mult pt. urari...superbeeee.

ai grija de tine, si...vezi...cum faci cu.crazy in love;)
0
11-08-2009, ora 22:13
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
Erata

buna Nick dulcik ;)

insa nimic nu-i mai frumos ca asta pe pamant;)
(stiu ce inseamna(, , , , , ) a se citi, am trecut candva prin asta.:))))), insa din pacate pt. mine n-a fost chiar lipsita de suferinta:(((( acesta fiind considerentul in baza caruia m-am pronuntat anterior mai pesimist.

"iti multumesc pt. urari", a se citi, iti multumesc pt. urare...superbaaaa;))))

o seara deosebita sa ai!;)))
PS.si fericita cum este?, la fel ca tine de indragostita?;))))

pupici dulci:)))
0
12-08-2009, ora 19:07
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Aloha senorita!

Fericita????? Nu exista in viata mea deocamdata...sunt indragostit de o fata dar ea nu stie, pt ca este casatorita si eu nu vreau sa-i stric casnicia, in plus, locuieste in SUA.
Cand am spus ca sunt crazy in love...sunt, dar de viata si alte aspecte pozitive :)))))))))))))))))))))))))))))))
Te-am dezamagit????????????????????? ;))))))))))))))))))))))))

Offff, te las, maine am o zi f stresanta si...mai rsp catorva persoane de pe forum si ies (in seara asta ma culc f devreme)...

Te pup si-ti doresc only happiness and...health-wealth! Kisses for a beautiful fotomodel ;) Good evening/night!
0
12-08-2009, ora 20:21
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
heloo Nick!
Nu m-ai dezamagit;))))0
n-ai avez de ce sa ma dezamagesti.este frumos sa fii indragostit, pacat insa ca este o dragoste cam dificila:(((((. ma gandesc ca poate si-a dat seama?...orucum este o fericita chiar daca nu stie...:)))))

eu ma gandesc ca simte ceva si-si da seama, , femeile au un simt aparte din punctul acesta de vedere.eu intotdeauna imi dau seama cand cineva este indragositit de mine...problema este ca ma fac ca ploua...pt ca nu ma intereseaza...si nu vreau sa dau curs...insa daca pers. respectiva imi zice pe fata...tot ma fac ca ploua...si tot asa pana ai trece, si procedez asa in mod del;iberat ca sa nu sufere.ti-am zis aceste lucuri ca sa-ti dai seama cam cum simt femeile.deci, s-ar putea ca ea sa stie...aici voiam sa ajung.
eu sunt obosita rau azi.
si sincer nici nu ma simt prea bine;)))

cred ca-mi face bila probleme ca am un gust de fier coclit.e o senzatie ciudata, si mai mult de atat ma cam doare splina...
in rest incerc sa ma odihnesc, dar nu-mi prea iese:(((ca am mult de lucru:(((
toate cele bune tie!;))) :))))))
ai grija de tine!

pupici!

o noapte frumoasa iti doresc!
0
13-08-2009, ora 16:57
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Helloooo Angelito!

Uffff, stiu ca femeile au simturile mai dezvoltate decat UNII barbati...si da, ai dreptate...
Iti inteleg atitudinea cu privire la "ploaie", faci f bine, asa nu dai sperante desarte si totul se termina cu bine...ufffff, si eu am cateodata un gust ciudat in gura, dar la mine este amar spre acru...
Unde te doare mai exact in partea stanga, jos, sus, mijloc? Fii atenta ca in stanga te pot durea doar 2 organe: splina(cum ai spus si tu) sau colonul. Splina doar foarte rar, pt ca-i un organ hematopoietic foarte asimptomatic, algezia facandu-si aparitia doar in boli precum leucemie...ruptura de splina sau splenomegalia sunt alte doua "probleme" care pot determina durere. In 99% din cazuri, durerea din partea stanga spre lateral este determinata de colon care face un fel de curbura in cadrul careia se formeaza o bucla de aer (simptom de aerocolie)...de aici si durerea care poate fi inlaturata aplecandu-te intr-o anumita pozitie sau cu ajutorul unui supliment carminativ (Gasex de la Himalaya (INDIA))...

Odihneste-te si tu putin ca nu esti masina de curse...ai grija de tine, ca-i pacat...esti tu angelito, dar...si ingerasii au nevoie de putina odihna, cel putin cei terestrii...pupici albi, sa-i prinzi pe toti!

O zi serenica plina de iubire si tandrete! ;)))))))))))))))))))))))))))))


Cu multa deferenta si dragoste,
N I C K;)
0
13-08-2009, ora 22:10
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
helloooooooo, Angelito!

ce faci?Cum esti?Eu sunt mai bine azi...in sesncul ca nu ma mai doare, dar ma durea in stg pe la mijloc sub coasta, cam asa nu prea stiu sa-ti explic exact :(((era o durere surda nu acuta...deranjanta...insa nu sa nu mai pot respira.doar ca simteam nevoia sa stau intinsa atata tot.
Cu privire la "ploaie"nu garabtez ca n-au fost persoane care au suferit:((((insa eu am facut tot posibilul sa nu se intample asta...tot posibilul, doar impartisirea sentimentelor nu:)...in sensul ca...daca era treaba chiar f serioasa si vedeam eu ca-i...nu tocami trecator...nu-i indepartam ci pur si simplu ma apropiam mai mult...asa ajungeau sa ma cunoasca ca om si se indragosteau de felul meu de afi, nu de mine fizic...unii chiar imi sunt f buni prieteni...e drept ca-si mai amintesc uneori de perioada cand erau indragostiti...si eu le zic..."ce faceti, traiti din amintiri?"...doar voi si LA :))))))daca mai stii aveau melodia aceea cu amintirile...
si incep sa rada si...gata.asa ca...in viata poti pierde o dragoste, dar castiga o prietenie care-i cu mult mai longeviva si mai sigura ca si relatie;)))

Esti cel mai dulce baiat de pe pamant, cel putin "cunoscut" de mine..."o zi serenica plina de iubire si tandrete"...suna atat de frumos...si atat de greu realizabil.:(((((( multumesc frumos pt. urari, superbe ca de obicei;)si...de la un suflet de artist, catre un omolog al sau;), cei mai dulci pupici de pe terra;)))), cu deosebita consideratie, prietenie si.Angelito;)
i-am prins pe toti;)...si...o parte din ei i-am retrimis al tine ;))))), nu pierde din ei...;))):)))))

o seara superba!
iti multumesc pt. zambetul pe care mi-l redai de fiecare data!;))))
0
14-08-2009, ora 12:47
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hy my dear lovely friend!

Cu siguranta esti bine, are Bunul Dumnezeu grija de acest aspect, doar ca trebuie sa te odihnesti macar putin, te rog!
Astazi am o zi foarte intens de ocupata...pe forum...cu nepotica...cu niste exercitii vocale...muzica...plaja (am nevoie de vitamina D, si o prefer pe cea secretata de epiderma)...la biserica (Sf Maslu si acatistul Maicii Domnului)...etc., si printre picaturi respir! ;))))))))))))))))))))))))))))))

Ufffffffffff, sunt foarte dulce dar cand ma enervez (rar, ce-i drept) pot sa devin putin amarui! Si tu esti extraordinar de dulce, ai calitatea de a fi edulcoranta pt cei de langa tine (ii indulcesti cu putina miere sufleteasca)...

Multumesc pt pupici, acum iti trimit cei mai multi pupici din Calea Lactee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Take care and rest! Multa lumina si iubire neconditionata (Iubirea este Dumnezeu, Dumnezeu este iubire!)...kisses;)

Post Scriptum - Si eu iti multumesc pt tot si te rog sa-mi trimiti un mail cu numele de nastere ale membrilor familiei tale ale persoanelor dragi tie! Nu ma intreba de ce...
0
14-08-2009, ora 15:49
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
helloo my dear friend Nick ;)))
sunt mai ok, m-as si odihnit putin;)
ma bucur ca stai cu nepotica :)) pe care o cheama Daria, right?:))))si ai si un nepotel pe care-l cehama Rares, gresesc?:))))ca ma mai lasa memoria ca-s batrana:)))))))

unde faci plaja?!...esti la mare?...si eu am nevoie de multa vit. D, dar...trebuie s-o iau pe cale artificiala ca n-am timp.sa fac plaja;)))

multumesc pt. ca te preocupi de sanatatatea mea.ai grija de tine.fa vocalize.tot ce ti-e necesar...

i-am prins pe toti;))))).e drept ca mi-am mai oprit si rezerve, pt. situatii de criza;))))))) :)))))))))))))))))))))
pupici pufosi drag prieten special;))))

ok. nu te intreb, dsepre ce este vb, dar ma voi conforma;))))(am inteles, sa traiti!:))))))))).glumesc evident.

PS. ma bucur daca am putut fi edulcoranta pt. tine;)))
PPS. sa te rogi si pt. mine te rog, daca te duci la Biserica. ok? Multumesc anticipat.si daca pui acatist trece-ma si pe mine...numele il stii ;)) este cel de botez, chiar daca nu pare:)))))

o zi excelenta, iti urez si spor in toate!
Doamne ajuta!kisses!
0
14-08-2009, ora 22:48
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hy Angelito hermoso!

Da, asa-i cheama, ai citit posturile mele!!!!!!!
Cand fac plaja fac in curte pe gazon...marea nu ma incanta f mult, prefer muntele! Soare am suficient si-n curte, Slava Domnului;)

Da, astazi am facut si vocalize si vocea a sunat f bine, cu toate ca inca este afectata, dar am incredere in Dumnezeu; ma voi face bine. Imi functioneaza toate cele 5 registre vocale (grav, modal, falsetto, falsetto in combinatie cu whistle si whistle normal)...Slava Domnului
Stai linistita, te trec in acatiste si esti prezenta si-n rugaciunile mele, ca de altfel toti cei carora le stiu numele de botez! Imi place numele tau, este f frumos...ai un nume foarte special, fii bucuroasa!

Noapte buna si o zi excelenta maine. White kisses for a white rose!
0
14-08-2009, ora 23:12
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
helloooo dear musician friend ;))))))
ma bucur mult pt tine!:))))))))))
da. am citit posturile tale ;)))))) de acolo stiu...;))))).ziele trecute;))))
chiar in ziua cand ti-am scris cas tiu c-ai fost in Bucuresti la shoping...si am postat la topicul respectiv.stii tu, la care te-ai suparat:((((

foarte bine ca-ti sunt bune vocalizele, eu n-am prea mult habar despre cunostinte muzicale:(((asa ca orice imi spui tu despre...cum se numeau, , falseto si nu mai stiu cum, eu te cred pe cuvant.cel putin aici nu te pot contrazice:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

nici eu nu ador marea, imi place mai mult muntele.
esti un norocos ca stai la curte.:)))))) eu nu pot face plaja pe bloc :))))))))))))))))))))

stiu ca am un nume frumos si special...si chiar imi place.toata viata m-am mandrit cu el.voiam doar sa te asigur ca este numele de botez, pt. ca stii ca nu prea pare deloc a fi;)))...si asta era partea cand eu eram modesta:))))))))))))))

Sa-ti ajute Bunul D-zeu sa-ti revina vocea, poate ca asa te voi auzi si eu cantand;)
Frumoase nume au nepotii tai :)))))).Sa fie santosi sa va puteit bucura de ei, si sa lea D-zeu tot ce-i mai bun pe lume.
Nopate buna si tie si o zi.splendida.
Sweet kisses for a special...friend;)
0
22-08-2009, ora 21:22
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
Hellooo, Nick! ;))))

Ce faci? Cum mai esti?

Ai plecat in concediu?!

pupici si D-zeu sa te binecuvanteze!

Sweet kisses for you!
0
22-08-2009, ora 22:51
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Heiiiiiiiiiiiiiiiiiii, buna!

Nu, inca nu am plecat in "concediu", miercuri, abia astept;)
Sunt bine per ansamblu, dar tot am unele probleme, insa Slava Domnului sunt benefice si acele "probleme". Tristetea este precursoarea beatitudinii; daca o gestionezi corespunzator si o apreciezi, te ajuta mai mult decat isi poate imagina cea mai sclipitoare minte terestra...

Vocalizele??? Uffff, iar mi se moduleaza vocea pt ca disfonia este putin persistenta si de fiecare data cand am avut vocea disfonica mi s-a modificat putin timbrul si substantial emisia vocala, deci...tot raul spre bine! Vocea am avut-o dintotdeauna, dar nu am meritat-o niciodata...
Imi cer scuze pt faptul ca nu ti-am mai raspuns, dar nu am vrut sa te stresez, ai dreptul la multa odihna, odihna de care nu ai avut parte in ultima perioada...

Multumesc mult pt urarile frumoase, tot ce-mi doresti mie si persoanelor pe care le iubesc sa ti se indeplineasca si tiefam. tale, dar inzecit!

Pupici multi rogvaiv si tie, multa beatitudine, candoare, sapienta si evlavie profunda in Bunul Dumnezeu care te ajuta sa fii ceea ce esti.
P.S. In urmatoarea perioada (1-2 luni) iti va merge foarte bine, dar nu-ti spun nimic mai mult, top secret ;)

Sweet dreams and a beautiful sunday ;)))))))))))))))))))))))
0
22-08-2009, ora 23:23
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
heiiiiiiiiiiiiiii! :))))))))))))))))))))))))) "stranger" ;)))

TU, nu ma deranjezi niciodata. ;))))))

De odihnit ma odihnesc eu oricum...asta daca am timp...;))

Altfel...sunt cum stii, nimic nou, doar ca...chiar incerc sa ma odihnesc atunci cand realmente timpul mi-o permite.;(((((

Sper sa te faci repede bine, nu de alta, dar.doar mi-ai promis ca o sa-mi canti candva;)))))

Iti multumesc frumos pentru vestile bune pe care mi le-ai dat.pupici multi pufosi pt. cel mai dulce baiat din lume;)))
Era si cazul sa mai primesc si vesit bune, ca de celelalte m-am saturat:((((, dar cum zici si tu, bunul D-zeu stie de ce ne incearca;))). Slavit fie!
Exact in perioada asta se incadreaza si...stii tu ;))) care pentru mine este f important.Sper sa reusesc, dar asta numai EL hotaraste...asa ca, daca te rogi tu, caci pe tine cu siguranta te asculta mai bine decat pe mine :)...si idem si eu...s-ar putea sa se indeplineasca!

D-zeu sa te binecuvanteze pe tine si toti dragi ai tai...pupici la nepoti;)))
Care you!..and sweet dreams to you olso.
PS. cand te intorci, din concediu?...mi-as dori sa stai cat mai mult posibil(a nu se intelege ca mi-as dori sa te intorci rapid;) )...am intrebat ca-s nerbdatoare sa-mi zici cum a fost la manastirea Caraiman.

Pupici multi.and soft..;))))

o zi superba maine!
citeste-ti off, mess!;))
0
22-08-2009, ora 23:49
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Ce prompta esti...oare de ce nu ma mir? Esti o femeie foarte inteligenta, ma bucur ca te afli pe lista mea de prieteni (la categoria VIP)...
Dumnezeu ne ajuta pe toti, diferenta este facuta de gradul de credinta si iubire...de stat stau minim 3 zile, depinde de cazare...maxim 4-5 zile! Am sa fac si poze, ti le trimit pe mail;)

Maine dupa ce vin de la Sf Liturghie am sa citesc toate mesajele offline de pe mess! Pup; noapte buna si somn pufos :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Kisses for a beautiful lawyer...


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
25-08-2009, ora 22:17
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
hello drag prieten Nick!

iti urez un concediu foarte placut, chiar daca este foarte scurt :((((
drum bun, D-zeu sa te binecuvanteze in tot ceea ce vei dori sa intreprinzi.

Sa ne "reauzim" cu bine ;)))))

pupici dulci si.o noapte de vis.somn usor!

PS. imi vei lipsi.ca nu vei mai fi pe forum;)):(((((
insa...ma bucur ca te vei simtit excelent, sper. Cel putin stiu cat de mult iti doresti asta.

all the bests to you, dear friend!

care you!
than...astept poze cu nerbdare.;)))))))))
0
31-08-2009, ora 20:57
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Helloooooooooooooooooooooooooooo angelito!
M-am intors si pot sa-ti spun ca nu am cuvinte...iti spuneam de ieri, dar nu mi-a mers netul (ca de obicei Romtelecomul doarme si eu...)
M-am simtit minunat, chiar daca Busteniul nu mi-a fost pe plac, din fericire atmosfera sacramentala de la manastire a eclipsat macularea Busteniului, care-i efectiv plin de...no comment pt ca nu judec pe nimeni!
Am sa-ti trimit maine poze...ma uit la ele ca la o capodopera si nu-mi vine sa cred ca le-am facut eu, cu atat mai mult cu cat sunt un diletant cand vine vb de arta imortalizarii sub forma de fotografie, dar tind sa cred ca eu eram doar prezent, Dumnezeu a facut restul...Slava Lui!

Tu ce mai faci? Cu siguranta bine...Pupici multi si multa sanatate!
P.S. Multumesc pt gandurile frumoase/sublime!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
31-08-2009, ora 22:53
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
hello dear mr Nick:);)))

nu pot decat sa-ti zic ca ma bucut fff mult pentru tineee...

eu ma simt f. rau, abia am putut intra pe net, ca toata ziau am stat in pat.am inceput sa am greturile tale...dar mi-a fost cumplit de rau...cred ca deja isi face ficatul de cap cu toate ca sunt sub regim, dar..numai bunul D-zeu stie ce-i cu mine si el a facut ca eu sa ma pot da jos din pat azi, rugaciunile m-au facut sa ma ridic...eu nu cred in deochi neam, insa tare ciudat m-am simit dupa ce m-a privit intr-un anumit fel o pers. si de atunci am inceput sa casc, duap imi curgeau lacrimile si mai tarziu, ameteli, friosane, gretuir, varsaturi...si ma chinuiam sa-mi zic tatal nostru si n-am putut niciodata sa-l zic pana la capat atunci...oricum mi-a fost cumplit...

o seara excelenta iti urez!


God belss you and your familly olso!

pupici de la un inger bolnavior taree.

o zi plina de bucurii si, te rog sa te rogi pt. mine,. Nick...multumesc anticipat...pupici

sanatate muullltaaa sa-ti dea D-zeu si a lor tai deasemenea;)))))
0
01-09-2009, ora 21:49
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hello!

Imi pare rau ca ti-a fost rau, stiu cum este...insanatosire grabnica...iti trimit in 5 min 2 mailuri cu poze, sau chiar 3, depinde de spatiu! Pup si noapte buna;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
04-09-2009, ora 16:53
alisssya
Nu este medic/terapeut
alisssya
daca vreti un medic internist foarte bun, este dr TIGANISTEANU DE LA CLINICA MEDICALA EUROSANITY DIN CALEA PLEVNEI NR 44
0
04-09-2009, ora 16:57
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
multumesc mult alissaya:))))
mi-a recomdat-o cu multa caldura si MR. Nick ;)))))
insa astept sa-mi refac analizele si dupa aceea...ca cum e prematur...exista posibilitatea sa fie eronate.:))))
Adaugă un comentariu / răspuns
61 comentarii 1 23 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum și-ar evalua un medic sănătatea?
  • Analize medicale foarte importante
  •