risc pentru copil

17-11-2008
gae_goe
Nu este medic/terapeut
gae_goe
va rog sa ma ajutati si pe mine astazi la ecografie doctora mi-a spus ca am 27 de saptamani cronologic si 28 biometric este ceva inneregula cu copilul daca cele doua nu corespund
4 comentarii
0
18-11-2008, ora 13:50
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
nope, din cate stiu eu nu e oproblema.
0
18-11-2008, ora 14:58
gae_goe
Nu este medic/terapeut
gae_goe
mersi pentru raspuns Morena dar sti de ce ma sperii pentru ca pana acum toate ecografiile pe care le-am facut a iesit totul normal coincidea una cu alta acum dintr-o data sa fie diferenta asta de o saptamana
0
23-01-2009, ora 14:10
georgiana ionela
Nu este medic/terapeut
georgiana ionela
Va rog mult sa imi raspundeti si mie la urmatoarea intrebare;Am luat anticonceptionale yasmin pana luna trecuta, luna aceasta nu le-am mai luat si am ramas insarcinata, am auzit k trebuie sa fac o pauza de 3 luni inainte sa raman insarcinata.Exista vreun risc sa se nasca copilul cu probleme?
0
25-02-2009, ora 23:55
niko_adri
Nu este medic/terapeut
niko_adri
si eu am luat yasmin si am intrebat medicul ginecolog daca sunt probleme daca cumva dupa intreruperea medicamentelor pot ramane insarcinata si daca se poate intampla ceva la copil si a zis ca nu se poate intampla absolut nik..acuma poti sa intrebi si tu dar mie asa mia raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Riscul de a face un copil cu probleme
  •