saliva dulce
buna seara,
imi puteti spune va rog faptul ca am saliva dulce e ceva semn de boala digestiva? din cand in cand imi vine inapoi saliva si are gustul dulce. nu stiti cumva ce ar putea fi? multumesc
imi puteti spune va rog faptul ca am saliva dulce e ceva semn de boala digestiva? din cand in cand imi vine inapoi saliva si are gustul dulce. nu stiti cumva ce ar putea fi? multumesc
1 comentarii
efectuati analiza glicemiei.se poate sa fie un inceput de diabet
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Glanda salivara
- 4am luat vreo boala cu transmitere prin saliva?
- 5sforait si probleme cu saliva
- 3singerari la eliminarea salivei
- 5salivatie abundenta - exista vreun tratament?
- 4Secretie nazala si salivare abundenta
- 3saliva vascoasa
- 6de vreo 2 luni, cind inghit saliva, simt cum urechile ca imi fac 'pleosc'
- 6Limba alba, saliva galbena, respiratie urat mirositoare
- 7Probleme inghitire: nu pot sa inghit nici saliva
- 21Salivatie excesiva
- 0glanda salivara
- 2salivatie abundenta
- 1Probleme cavitate bucala, gingii inflamate, saliva vascoasa
- 1Probleme raspiratoare si saliva groasa.
- 1Saliva alba lipicioasa ca laptele
- 2Saliva abundentă și vâscoasă
Mai multe informații despre: Saliva
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
