Sânge dupa contact sexual | Forumul Medical ROmedic

Sânge dupa contact sexual

10-06-2018
Tia93
Nu este medic/terapeut
Tia93
Buna tuturor.Am si eu o problema. In urma cu câteva luni am descoperit in urma unui test papanicolau ca am Vaginoza bacteriana ( Gardnerella). M am tratat de infecție. Vreau sa specific ca dupa acel test seara am descoperit niște pete de sânge pe chilot. Apelate vei săptămâna din nou. Asta numai dupa testul papanicolau. Acum a trecut 2 luni iar aseara dupa contact sexual cu prietenul meu el a observat ca are sânge pe penis. El nu am observat deoarece nu mi a curs pe chilot doar dupa actul sexual pe penis la el. mi-am bagat un deget si am observat ca am sânge pare aa die din partea dreapta. Ce poate fi? Având in vedere ca am analize de sânge făcute care sunt bune, si papanicolau bun.?? Mulțumesc
8 comentarii
0
10-06-2018, ora 09:25
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Mergeți la un consult ginecologic poate fi orice
0
10-06-2018, ora 10:20
Tia93
Nu este medic/terapeut
Tia93
Se poate sa fi răcit la ovare deoarece m a si prins o ploaie cu gheata si dupa 2 zile la contact sexual ma durut foarte rău si dupa inca o zi am văzut sânge
0
10-06-2018, ora 12:00
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Da este posibil să fie și de la o răceală dar totuși vă sfătuiesc să mergeți la un consult ginecologic praline echipa dumneavoastră sănătate
0
10-06-2018, ora 12:42
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Numai un control ginecologic vă poate confirma un diagnostic sigur. Cu cât ajungeți mai repede cu atât mai bine, pentru că orice problemă se rezolvă mai ușor dacă o depistăm la timp.
0
10-06-2018, ora 14:02
Tia93
Nu este medic/terapeut
Tia93
Maine sunt programată. Va multumesc
0
10-06-2018, ora 15:49
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Minunat. E foarte important să ai grijă de tine, pentru că sănătatea e bunul cel mai de preț al unei persoane, ce trebuie păstrat cu sfințenie. Iar de sănătatea organelor sexuale depinde și sănătatea viitorilor tăi copii.
0
10-06-2018, ora 16:09
Tia93
Nu este medic/terapeut
Tia93
Acum am văzut ca este o scurgere maronie si ma doare burta ca si cum ar trebui sa imi vina ciclu. Am intrerupt anticoncepționalele acum o luna iar ciclul ar trebui sa vina dupa data de 20, ma gândesc ca ar putea fi au menstruația. Maine voi afla. va mulțumesc tuturo si va doresc multa sanatate
0
10-06-2018, ora 17:41
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Posibil sarcina extrauterina urgent control
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Combaterea rezistenÈ›ei la antibiotice: nou tratament natural pentru vaginoza bacteriană
  • Terapiile alternative pentru vaginoza bacteriană nu prezintă beneficii reale, indică un studiu
  •