Sangerare l
Buna seara,
As avea 2 intrebari :
Mi s-a prescris cervucid pentru un streptococ B pentru 10 zile. Dupa mentruatie am inceput sa le iau. Sunt in ziua 14 si am o usoara sangerare roz. Am si.un chist la unu din ovare. Este normala sangerarea? Nu mi s-a mai.intamplat.
Va multumesc!
As avea 2 intrebari :
Mi s-a prescris cervucid pentru un streptococ B pentru 10 zile. Dupa mentruatie am inceput sa le iau. Sunt in ziua 14 si am o usoara sangerare roz. Am si.un chist la unu din ovare. Este normala sangerarea? Nu mi s-a mai.intamplat.
Va multumesc!
2 comentarii
Buna.
Testul Papanicolau l-ati facut? A iesit bine?
Testul Papanicolau l-ati facut? A iesit bine?
Și înafară de Papanicolau...este important să știm dacă a primit tratament și partenerul sau dacă vă protejați in acest timp...???
Alte subiecte recente din această secțiune: