Sangerari in timpul actului sexual

31-07-2016
Lacramioara
Nu este medic/terapeut
Lacramioara
Buna ziua, numele meu este Gianina.
De curand am inceput sa am sangerari in timpul actului sexual iar aproape de sfarsitul lui am dureri puternice in jurul labiei iar in nainte de aceste sangerari am avut niste scurgeri si o usoara mancarime sunt usor speriata, da stiu ca ar trebui sa ajung la ginecolog in cel mai scurt timp da nu sunt in tara si nu am nici bani ca sa ajung prea curand la doctor ideea e ca inainte sa plec din tara am fost si nu aveam nimic testul papa nicolau a iesit bine dar acum nu stiu ce se întâmplă, tin sa precizez ca acum aproximativ 2 ani am avut o rana pe uter pe care am cauterizat-o. Oare ce pot avea? Va rog sa ma ajutati macar sa imi fac o idee pana ajung la doctor! Mulțumesc
2 comentarii
1
31-07-2016, ora 16:52
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Eu in locul dv as opri relatiile sexuale pina nu fac tratament dat de ginecolog. Cauzele pot fi multiple. Peste 10.
Incercati sa va ganditi la sanatatea dv.
0
31-07-2016, ora 23:37
Lacramioara
Nu este medic/terapeut
Lacramioara
Va dati seama ca le voi opri am avut doar de 2 ori (adică la ultimele 2 acte) la primul am spus ca e alarma falsa ptr menstruatie (pe care nu o asteptam prea curand) dar cand am avut si la al 2-lea deja am spus ca nu e normal si clar opresc contactul până ajung la medic!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sangerarea in timpul actului sexual
  •