sani prea mici

30-11-2007
cla007
Nu este medic/terapeut
cla007
sunt obsedata de marimea sanilor mei. sunt prea mici. ma gandesc, oare stiinta asta nu a evoluat suficient de mult ca sa poata da un tratament, fie el si nesanatos, care sa rezolve aceasta vesnica problema. am incercat cu tot felul de tincturi si uleiuri, dar nimic. ba mai mult, intr-un timp luam anticonceptionale fara a avea relatii sexuale, doar pt ca auzimes ca iti maresc volumul sanilor. mi-e teama de o interventie chirurgicala si de urmarile ei, dar nici asa nu se mai poate. ce sa fac?
2 comentarii
0
30-11-2007, ora 00:00
mo30
Nu este medic/terapeut
mo30
buna draga mea, sfatul meu este sa nu mai iei anticonceptionale fara sa mergi la un consult ginecologic. este foarte important deoarece anticonceptionale nu maresc volumul sanilor si pot sa aiva reactii adverse, ca de exempu poti sa te ingrasi foate tare sau sa iti creasca par nedorit daca nu ti se potrivesc. inca nu s-a inventat nimic pentru marirea sanilor, nici un fel de exercitiu fizic nu te poate ajuta si chiar si masajele. eu te sfatuies sa ai mai multa incredere in tine asa cum esti. si sa stii ca baietilor le plac mai mult femeile cu sani lor naturali.
multa bafta si incredere in tine!!
0
12-12-2007, ora 00:00
cla007
Nu este medic/terapeut
cla007
mersi mo30. foarte dragut din partea ta. stii, in urma unui tomograf am descoperit ca am un cheag de sange pe creier, asa ca problema sanilor mi se pare acum insignifianta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.