scaun cu sange rosu

19-03-2010
rodik 79
Nu este medic/terapeut
rodik 79
am si eu problema de 2 zile am scaun cu sange am fost constipata cateva zile apoi am avut scaun normal dar cu sange la sfarsit, in afara de o mancarime la anus nu am nici o alta simptoma., parca o mica jena, arsura la stomac astazi.- ce ar trebui sa fac?
1 comentarii
0
19-03-2010, ora 23:21
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Stimată doamnă,

Consultaţi un medic gastroenterolog, pentru a fi se face anumite analize/investigaţii. Simptomele dvs. denotă o problemă complexă, o problemă medicală care nu suportă amânare şi ignorare.
Până ajungeţi la medic, vă rog să luaţi Sollievo (1-3 capsule înainte de culcare) când aveţi probleme cu constipaţia. Este un medicament natural! Nu renunţaţi la consultul medical.

Toate cele bune şi însănătoşire grabnică :)
În speranţa că v-am putut fi de folos, cu plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
| NIHIL SINE DEO - Nimic fără DUMNEZEU! |
→ Homo proponit, sed DEUS disponit - Omul propune, DUMNEZEU dispune!
Mediul tratează, DUMNEZEU vindecă! ←
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânge în scaun
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.