Schimbare anticonceptionale

18-09-2008
cepus03
Nu este medic/terapeut
cepus03
De aproape 2 ani de zile iau Exluton. De o saptamana caut in farmacii asa ceva si nu se mai gaseste. Cu ce pot inlocuii Exluton-ul?
1 comentarii
0
19-09-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Din pacate, cu nimic din cate stiu. Exluton este singurul reprezentant din clasa lui existent pe piata, deocamdata. Daca sunteti din Bucuresti, incercati la farmacia 2NA din Piata Unirii, in locul in care a fost Bis Sf Vineri. Daca nu-l gasiti nici acolo, inseamna ca nu e nicaieri, caz in care ultima resursa e sa incercati la reprezentanta in Romania a producatorului.
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul