schimbarea anticonceptionalelor

06-05-2009
Alesia_23
Nu este medic/terapeut
Alesia_23
buna ziua. am si eu o intrebare. in ultimele 3 saptamani am luat mercilon si nu mi-au facut bine in sensul ca am facut urticarie de la ele, insa am luat folia pana la capat. in ziua in care va trebui sa incep noua folie, este okee sa iau alt tip de anticonceptionale care mi-a fost recomandat (jasmine), sau trebuie sa fac pauza o luna? va multumesc.
1 comentarii
0
06-05-2009, ora 16:41
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
cred ca poti lua fara pauza
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul