Scrot Rosu + Senzatie de arsura

28-04-2014
Sufletel17
Nu este medic/terapeut
Sufletel17
Buna ziua. De ceva timp, simt o senzatie de arsura in zona scrotului + scrotul este rosu(nu am mancarimi, scrotul la atingere este rece), dar nu tot timpul. Uneori, doar partea dreapta este rosie, si pielea de pe partea dreapta se intareste, si provoaca o stare ciudata.(Nu stiu daca are legatura, dar, simt dureri in piciorul drept, dureri mici. La atingerea penisului, aceste dureri, le simt ca pe niste intepaturi.)

Acum o luna, aveam dureri la testiculul drept, am facut si analize, (rinichi drept-ecografie normala, rinichi stang-ecografie normala, vezica-fara modificari, ecografie-testicule fara modificari, urocultura-negativ), aceste dureri au trecut, dar au aparut cele de sus. As vrea si eu niste sfaturi daca se poate. Multumesc.
4 comentarii
0
28-04-2014, ora 22:46
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Intra la utilizator, modifica profilul si sus la mesaje ca tiam trimis un raspuns pe privat.
0
03-06-2017, ora 18:34
JOHN CENA
Nu este medic/terapeut
JOHN CENA
Salut ! Ma confrunt cu aceasi problema ! Ai gasit vreo rezolvare ? Astept raspuns ! Multumesc anticipat!
0
01-10-2020, ora 17:55
nath10
Nu este medic/terapeut
nath10
Si eu mă confrunt cu problema asta. Ce poate fi şi care e tratamentul?
0
26-11-2020, ora 13:02
Decebal1975
Nu este medic/terapeut
Decebal1975
Sal si eu am aceias problema poti sa imi dai un sfat, ai gasit ceva ? Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.