scurgere albicioasa cand urinez...

03-07-2011
capitan
Nu este medic/terapeut
capitan
buna. am intretiunut sex oral neprotejat cu o fata din ziar si acum cand urinez (nu tot timpul, dar 1 data la 2-3 zile) se scurge o substanta albicioasa, precizez k nu ma doare, nu ma mananca nimik, nu am semne, dar ma ingrijoreaza faptul k nu stiu despre ce e vorba... e posibil sa am ceva? multumesc
4 comentarii
0
03-07-2011, ora 13:39
user101940
Nu este medic/terapeut
user101940
da tu de HIV si alte BTS ai auzit?..spre sa-ti fie invatatura de minte...mergi la dermatolog si fa-ti toate analizele.cum naiba intretii relatii sexuala "cu o fata din ziar"!!!!!!!!!.fara prezervativ?(care nici ala nu te protejeaza 100% de unele BTS)...
mda.intelepciunea vine cu varsta.sper sa nu fie prea tarziu.pentru unii.
0
08-07-2011, ora 23:29
capitan
Nu este medic/terapeut
capitan
lol, hiv de la sex oral?? inteleapta mai esti.
0
18-08-2011, ora 15:50
Izabell
Nu este medic/terapeut
Izabell
crezi ca asta nu exista?????????/Hiv-sida se transmite prin caile sexuale oricare nu ar fi.iata asa
0
19-08-2011, ora 17:30
Lucifer from Hell
Nu este medic/terapeut
Lucifer from Hell
Da capitane, bolile astea se iau si prin sex oral ! Dar relaxeaza-te, toti murim in cele din urma... :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.