Scurgeri maro

30-09-2018
Carmen1150
Nu este medic/terapeut
Carmen1150
Buna ziua. De 3 zile am inceput sa am niste scurgeri maronii, dar nu am nici o durere sau discomfort pe dinauntru, doar simt putina usturime pe labii in anumite pozitii. Am fost la control ginecologic acum o luna, atunci mi s-a spus ca nu am nimic pe ovare doar un mic folicul pe ovarul drept, dar ca nu trebuie sa imi fac griji in legatura cu el. Pap l-am facut, a iesit 1, de asemenea si cultura secretii vaginale si au iesit normale analizele. Menstruatia ar trebui sa imi vina in 4 zile. De la ce credeti ca sunt acele scurgeri?
Mentionez ca am avut o perioada foarte stresanta in ultima vreme. Poate fi de la asta?
2 comentarii
0
30-09-2018, ora 17:20
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Pentru un diagnostic sigur cereți și părerea altui medic, și repetați examenul de secreție, iar dacă nu vă vine menstruația faceți și un test de sarcină.
0
30-09-2018, ora 17:38
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Poate fi.o răceală o dereglare menstruala dar cel.mai bine un consult ginecologic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: