Scurgeri maronii
Buna! in 23 iulie am luat o pilula de a2a zi(in primele 2 ore de la incident). Apoi mi-a venit menstruatia cu o mica intarziere(2 zile). De 2 zile (din a19a zi de la menstruatie) am observat niste scrugeri in cantitati mici, maronii. Nu am mai avut pana acum. Poate fi ceva cauzat de pilula sau alta problema? (sarcina, infectie, chist?)am facut un test de sarcina si e negativ.
Astept un raspuns..va rog!
Astept un raspuns..va rog!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Probleme erectie
- 12 acte sexuale consecutive
- 1Sex - penis prea mare
- 3Am orgasm fara ejaculare va rog sa ma ajutati?
- 2Sangerarea vaginului in timpul masturbarii facute de alta persoana
- 2Sangerare vaginala in timpul masturbarii
- 1Sânge după actul sexual
- 2Penis nu ajunge la erectie in timpul actului.
- 1Durere in timpul sexului si infectii recurente
- 1Durere crunta de ovare dupa act