Scurgeri maronii

16-08-2014
piper22
Nu este medic/terapeut
piper22
Buna! in 23 iulie am luat o pilula de a2a zi(in primele 2 ore de la incident). Apoi mi-a venit menstruatia cu o mica intarziere(2 zile). De 2 zile (din a19a zi de la menstruatie) am observat niste scrugeri in cantitati mici, maronii. Nu am mai avut pana acum. Poate fi ceva cauzat de pilula sau alta problema? (sarcina, infectie, chist?)am facut un test de sarcina si e negativ.
Astept un raspuns..va rog!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns