se jupeste capul penisului

14-08-2009
nickushor
Nu este medic/terapeut
nickushor
de doua zile pe capul penisului au aparut niste bubite (ca atunci cand te urzici), zona e rosie si ma mananca uneori. astazi am observat ca zona respectiva parca sa adancit iar imprejurul el se jupeste un strat de piele . imi recomandati un unguent sau trebuie sa merg la doctor ? coincidenta sau nu...mi-au aparut la o zi dupa c am facut sex (protejat). multumesc!
4 comentarii
0
14-08-2009, ora 22:03
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Nidoflor de 3 ori pe zi dupa ce ai curatat zona cu apa si sapun (sau cu ce te speli de obicei). S-ar putea sa fie o alergie! Daca nu iti trece in 3-5 zile consulta medicul dermatolog!

Numai Bine!

Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)

-
NIHIL SINE DEO - NIMIC FARA DUMNEZEU!

Slavit, Cinstit, Cantat, Preamarit si Recunoscut sa fie Domnul Dumnezeu cel in 3 Ipostasuri: Tatal, Fiul si Sfantul Duh!
"Pentru credinciosi nicio dovada nu este necesara"
"Pentru necrediciosi nicio dovada nu este posibila"
Stuart Chase
_
0
15-08-2009, ora 10:11
nickushor
Nu este medic/terapeut
nickushor
e posibil sa fie de la prezervative?
Multumesc pentru raspuns.
0
17-08-2009, ora 21:43
nickushor
Nu este medic/terapeut
nickushor
am inteles ca unele prezerevativele au un anestezic numit benzocaina. poate fi de la asta?
Multumesc pentru raspuns
0
17-08-2009, ora 23:04
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
DA! Poti fi alergic la latex sau la substantele folosite pe post de lubrifiant, adica niste porcarii.
Foloseste Nidoflor, este foarte bun si daca nu-ti trece mergi la medic.

Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)

-
NIHIL SINE DEO - NIMIC FARA DUMNEZEU!

Slavit, Cinstit, Cantat, Preamarit si Recunoscut sa fie Domnul Dumnezeu cel in 3 Ipostasuri: Tatal, Fiul si Sfantul Duh!
"Pentru credinciosi nicio dovada nu este necesara"
"Pentru necrediciosi nicio dovada nu este posibila"
Stuart Chase
_
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.