Se mai poate reface virginitatea?

24-02-2009
maaya
Nu este medic/terapeut
maaya
Am auzit ca: chirurgical se mai poate reface virginitatea...nu stiu daca este adevarat, sau doar vorbe!!daca stie cineva?daca se poate si cum?;;)ms!
8 comentarii
0
24-02-2009, ora 18:28
*andreea*
Nu este medic/terapeut
*andreea*
da, se poate reface chirurgical, insa nu stiu mai multe detalii.
cu siguranta se poate
0
24-02-2009, ora 19:44
axenya
Nu este medic/terapeut
axenya
Da, se poate cu cateva sute de euro-300 din cate imi amintesc, multe din studentele, cu origini arabe, de la medicina din iasi apeleaza la astfel de metode... a fost dat si la stiri.. mai mult de atat nu stiu..
0
24-02-2009, ora 21:15
DELYY
Nu este medic/terapeut
DELYY
DA SE POATE TREBUIE SA MERGI LA GINECOLOG E FOARTE SIMPLU TE COASE CU 2 FIRE SI POTI PACALI ALT FREIER
0
25-02-2009, ora 00:41
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
la mn, cel putin, dezvirginarea nu a fost un moment super-placut.Tre sa ai motive foarte puternice sa vrei asta.
0
25-02-2009, ora 14:46
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
gabitzagabi, vorba morenei, este destul de neplacuta dezvirginarea!!Pt ce vrei sa faci asemenea interventie chirurgicala??Suntem in 2009!!!Nu pe timpul bunicii, cand se tinea cont daca este o fata virgina sau nu!!!PLus ca daca ti-ai inceput viata sexuala, nu este normal sa incepi o alta relatie ca si cum ai fi la inceput si sa pacalesti pe vreunul!!Oricum, adevarul iese intotdeauna la suprafata!!Parerea mea este, sa gasesti alta solutie!!
0
13-04-2009, ora 11:09
katerina1990
Nu este medic/terapeut
katerina1990
da, poate unii nu iau in cosideratie..dar eu nu am dormit cu nimeni doar mam masturbat si a curs putin singe...ce sa fac?nu vreau sa creada ca lam inselat cu altcineva..ajutatima.
0
13-04-2009, ora 11:12
katerina1990
Nu este medic/terapeut
katerina1990
vreau sa va mai spun ca nu am simtit nici o durere nimic special doar cind am vazut era singe...cosmar.nu pot sa cred dar vreau parerile voastre...
0
22-04-2009, ora 08:51
axenya
Nu este medic/terapeut
axenya
Poate nici nu s-a rupt himenul, poate a fost o iritatie provenita din actul masturbarii rezultata cu cateva picaturi de sange. Mai bine mergi la un medic ginecolog ca sa iti spuna daca mai esti sau nu virgina.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: