secretia vaginala... :(

23-09-2011
minuna
Nu este medic/terapeut
minuna
Salut! Cam de vre'o doua luni de zile secretia mea vaginala este usor maronie si are un miros neobisnuit... Am facut si un test de sarcina si nu sunt insarcinata dar ma ingrijoreaza culoarea si mirosul secretiei mele... Va rog mult, imi puteti da un sfat...? ce se intampla si ce sa fac.. ?
4 comentarii
0
29-09-2011, ora 17:51
mihaelabeatrice
Nu este medic/terapeut
mihaelabeatrice
buna am si eu o intrebare de ceva timp a aparut o secretie galbuie dar problema este ca am scurgeri de cate ori merg la baie nu stiu cum si ce sa fac chiar si in timpul actului sexual am scurgerea asta si am o durere ff.mare as putea spune insuportabila? ce as putea face.multumesc..astept un raspuns.
0
29-09-2011, ora 22:41
ceza79
Nu este medic/terapeut
ceza79
buna,.si eu ma confrunt cu aceeasi problema,.dureri mari in timpul actului sexual si nu numai., la cea mai mica raceala abia pot pasi de durere
0
03-10-2011, ora 12:59
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Mergeti la medic, e singura optiune. Nu stati asa intrucat sigur ceva e in neregula si nu veti scapa de aceste secretii fara tratament, asta e un lucru cert. Secretiile de genul acesta se datoreaza tulburarii florei vaginale dand o iritatie mucoasei ori bacterii sau alti agenti patogeni. Mergeti la medic, astfel de afectiuni nu dispar de la sine si sunt extrem de neplacute.
0
17-10-2011, ora 13:47
alexa123462
Nu este medic/terapeut
alexa123462
mergeti la medic poate fi anexita adik in cazul meu asa a fost si eu am stat oprea mult cu simptomele astea si ovarul meu sa dus a devenit cronica nu am ce sa mai fac doar sa ma feresc de raceala si apa rece la picioare care ma fac sa nu ma mai ridic din pat.multa sanatates si nu amanati
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •