secretie abundenta

26-04-2010
alexutzaaa
Nu este medic/terapeut
alexutzaaa
buna ziua. de ceva vreme, de cateva luni nu am mai avut contact sexual si am secretii foarte abundente. de 2 luni am prieten insa nu sa intamplat nimic, decat ne "jucam"(atingeri, saruturi, fara penetrare sau oral)! toate prietenele mele imi spun ca e bine ca apar aceste secretii insa mie imi e rusine si nu prea mi se par in regula. Ce spuneti?
4 comentarii
0
26-04-2010, ora 16:16
rrox
Nu este medic/terapeut
rrox
cel mai bine este sa mergi la ginecolog...nu prea e bine sa ai asa din abundenta secretii..ginecologul te va lamuri sigur lasa prietenele..
0
27-04-2010, ora 12:18
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
e bn sa ai secretii abundente..??Pe asta nu am mai auzit-o.:l Eu zic ca nu e chiar ok.Cel mai indicat e, asa cum zicea si roxx, sa mergi la un ginecolog...
0
27-04-2010, ora 14:52
alexutzaaa
Nu este medic/terapeut
alexutzaaa
nu sunt f abundente... poate am exagerat putin.si nu le am mereu. decat in anumite perioade.oricum vineri cred ca o sa merg la medic pentru orice eventualitate. multumesc
0
27-04-2010, ora 16:40
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
alexa, cam in ce zile ai mai abundent..?Intre aprox a 10-14-a zi de la inceputul menstrei are lok ovulatia.Daca o ai aproape de zilele astea, e posibil sa fie din cauza ovulatiei.Daca nu e secretia abundenta constant, nu ar trebui sa fie semn de boala.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •