Sensibilitate mare a penisului

01-11-2012
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
De catava vreme incoace penisul meu este foarte sensibil, in ce fel, pe circumferinta capului simt o usturime dar si o excitare exagerat de mare, care ma face sa ma termin exagerat de repede, plus ca ata preputului s-a subtiat, si e mai lunga, oare sa fie din cauza asta, e un indiciu ca a venit vremea sa se rupă aţa ? Multumesc
5 comentarii
0
01-11-2012, ora 11:52
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Nu se rupe nicio ata. Nu exista asa ceva, e o prostie sa astepti sa se rupa ata ori sa crezi ca odata cu inceperea vietii sexuale ti se va rupe ceva. Nu se rupe nimic si un penis virgin arata identic cu unul nevirgin.
0
01-11-2012, ora 18:28
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
nu stiu cum sa ti explic dar e foarte intinsa si subtiata in ultima vreme.. iar inelul capului imi este foarte sensibil si foarte usor excitabil
0
02-11-2012, ora 23:48
maria52
Nu este medic/terapeut
maria52
Daca in ultima vreme te-ai masturbat mai mult ca de obicei, sensibilitatea excesiva poate di cauza.
daca vrei sa-ti treaca, stai cu ciucurasul cuminte o saptamana doua...
0
03-11-2012, ora 01:50
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
Nu m-am masturbat...pt ce sa ma masturbez cand am prietena langa mine...dar mai face cate un handjob excelent cu ulei si etc tot tacâmul...vreau sa spun ca in fiecare zi am pofte foarte mari...
0
03-11-2012, ora 02:01
dragos 1614
Nu este medic/terapeut
dragos 1614
Si inca ceva.o saptamana doua pt mine e prea mult, sincer iti spun :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •