sex oral - sfaturi

21-10-2013
delia 29
Nu este medic/terapeut
delia 29
buna!am o problema cu partenerul meu si as vrea un sfat dak ma puteti ajuta.ii place sexul oral...iam facut ceva timp dar mam cam saturat si am incetat sai mai fac pe plac.in fiecare zi imi spuna k vrea dar eu nu vreau si mereu imi spune k isi va cauta pe altcineva.iam explicat k imi provoaca greata si nu mai vreau sa continui, ori facem sex normal ori nu facem deloc, se supara si ma tem k chiar isi va cauta pe alt cineva.
6 comentarii
0
21-10-2013, ora 18:52
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
pai sta cu tine doar pentru sex oral ? Daca el asa pune problema, inseamna ca nu ai nimic de pierdut...
0
21-10-2013, ora 18:56
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Bun raspunsul de mai sus!! Sa-si caute pe alta atunci, daca el nu intelege ca nu iti face placere acest lucru!
Dar am o curiozitate...el iti face tie???
0
21-10-2013, ora 23:46
danuna3
Nu este medic/terapeut
danuna3
ar fi bine sa ti iei zborul si sa l lasi cu sexul in mana.nu are rost sa te complici cu asemenea pervers.
0
22-10-2013, ora 09:17
lupino725
Nu este medic/terapeut
lupino725
Ceau! Un lucru trebuie inteles...sexul oral trebuie sa fie facut din placere si reciproc. Nu este un pervers, dar poate este putin mai incuiat si probabil si tu cu toata scarba ta, dai dovada de experienta, ceea ce pe el il face sa isi doreasca asta. Vorbeste si explicai starile tale de greata. Nu trebuie sa va despatiti pe acest motiv, dar cu siguranta daca el este atat de mare fan al sexului oral, isi va gasi pe cineva sa ii faca...
0
23-10-2013, ora 16:44
clepsidra2
Nu este medic/terapeut
clepsidra2
nu ai nimic de pierdut daca il parasesti.
0
22-06-2014, ora 13:12
krotal100
Nu este medic/terapeut
krotal100
pai atunci spune-i si tu sa-ti faca sex oral o saptamina, sa vada cum e...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •