Simptome menopauza
Buna ziua. Am avut ultimul ciclu in 1 septembrie 2017, de atunci nimik. Am bufeuri dar problema mea este greutatea desi sunt f atenta la ce si cum mananc. Am luat din septembrie 6 kg in greutate si ma aperie ce va fi pe mai departe. Nu stiu ce sa fac si incotro sa o iau. Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc anticipat.
1 comentarii
Buna ziua! Consultati un dr. ginecolog, doar acesta poate stabili cauza exacta a lipsei menstruatiei.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1detalii menopauza
- 4sarcina sau menopauza?
- 3vreau sa am un copil, dar sunt la menopauza de 4 ani
- 1spre menopauza...2 saptamani de ciclu...
- 13fisura anala
- 3Herpesul genital !
- 12Menopauza si problemele ei
- 1Menopauza indusa de histerectomie
- 9Candida genitala - tratament
- 2menopauza de 4 ani
- 2sarcina la menopauza
- 4Cum stiu daca am intrat in menopauza?
- 43Endometrioza de vreo 2 ani
- 4legatura dintre transpiratie si menopauza?
- 1transpiratie si menopauza
- 1calcai amortit
- 1Osteoporoza incipienta la coloana
- 1durere vaginala
- 3osteoporoză la 46 de ani - vă rog mult un răspuns!
- 7Calduri excesive si stare de rau
Mai multe informații despre: Menopauza
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: