sperma rosie

10-02-2008
manitou
Nu este medic/terapeut
manitou
buna ziua! de o vreme, in timpul ejacularii sperma nu mai are o culoare si o consistenta normala..albicioasa...este mai lichida si rosiatica. am avut aceeasi problema si acum 4 ani de vreo 2 ori...ce ar putea sa fie, care ar fii doctorul care ar trebui consultat si care sunt tipurile de analize care trebuiesc facute? va multzumesc si astept un raspuns
4 comentarii
0
12-02-2008, ora 00:00
paul_c
Nu este medic/terapeut
paul_c
Mergi la un urolog! Ceea ce se amesteca cu sperma si ii da culoarea rosie poate fi sange, iar asta poate fi o infectie sau un BTS asa ca fugi la un urolog. il gasesti in spital, policlinici, etc... explica-i problema si el te va indruma
0
11-09-2011, ora 15:53
UNUcheloo
Nu este medic/terapeut
UNUcheloo
buna ziua. am o problema cu ejacularea.cand ejaculez, de aproximativ 2 zile sperma are o culoare ciudata.la inceput era putin mai tulbure rosiatica dar avea o consistenta normala iar acum e verde si total lichida culoarea poate fi comparata cu o infectie.astept raspuns cat mai curand.sper sa gasesc p cineva care ma poate ajuta si sa ma indrume spre un doctor sau unde e cazu.multumesc
0
11-09-2011, ora 19:58
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
culoarea verde, cam inseamna gonoree, mergi la dermato venerolog pentru a elucida situatia si a primi tratament.
0
12-09-2011, ora 13:08
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Mda si indicat ar fi sa nu mai aveti contact pana consultati un doctor sa vedeti ce zice.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •