Sterilet - nu mai simt firul
Am sterilet de 4 ani si pana acum 2 luni cand ma spalam in interior simtea firul de la el acum nu il mai simt. De ce? Pot sa raman gravida daca numai simt firul steriletului? Multumesc
1 comentarii
Buna ziua,
va recomandam sa verificati ecografic daca steriletul se afla in pozitia corecta, nu va poate spune nimeni pe internet ce s-a intamplat
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes Romania International
va recomandam sa verificati ecografic daca steriletul se afla in pozitia corecta, nu va poate spune nimeni pe internet ce s-a intamplat
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes Romania International
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1Sterilitul Mirena
- 2Dupa montarea steriletului, sangerarea din timpul menstruatiei este foarte abundenta
- 2Sterilet
- 2sterilet scos dupa 7 ani
- 3de la sterilet pot face infectie?
- 9secretii vaginale dupa montarea steriletului
- 1sterilet - la cate zile pot avea contact sexual?
- 14Am sterilet montat fara sa stiu
- 4Metoda de contracepţie- Sterilet
- 0Sarcina extrauterina?
- 0Problema sterilet mirena
- 1Am nevoie de un sfat...
- 1Păreri sterilet
- 0Sarcina dupa sterilet
- 0Sterilet din cupru
- 1Rog ajutor! Sterilet Mirena si fibroadenom la san
- 0Sterilet mirrena
- 1Sterilet t cu 380a
- 1Sterilet Mirena
- 0Ajutor! Arefam 200 sau sterilet hormonal?
Mai multe informații despre: Steriletul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
