Substanta galbena iesind din penis dupa sex neprotejat

04-01-2019
Edb
Nu este medic/terapeut
Edb
Buna ziua. Dupa cum vedeti in titlu am o problema si pot spune ca sunt panicat, fiind o noutate pentru mine.

Eu cu prietena mea suntem impreuna de 2 luni si facem sex neprotejat de 1luna jumate, ea fiind pe contraceptive. Inainte sa incepem activitatea sexuala, si-a facut analizeze ginecologice si totul a iesit perfect. Pe langa asta, eu eram virgin.

Intr-o dimineata am observat o usturime enervanta la urinare iar dupa am observat o secretie galbuie asemenea puroiului. Usturimea s-a atenuat in acea zi, iar acuma simt o foarte mica senzatie de neplacere cand urinez, aproape inexistenta, insa acea substanta continua sa se produca. Au trecut in jur de 5 zile deja.

Inainte sa se intample, am avut activitate sexuala mai intensa ca de obicei, iar ei i-a venit si menstruatia in timpul actului, insa am continuat. Nu stiu cum poate asta influenta ceva, dar m-am gandit ca e mai sigur sa precizez.

Credeti ca poate fi o BTS? In caz ca da, cum credeti ca trebuie sa procedez? Va multumesc anticipat!
1 comentarii
0
04-01-2019, ora 14:31
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Buna ziua.
Mergeti la dermatovenerolog.
Faceti analiza secretiei uretrale si cereti tratament si pt dv si pt partenera.
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.