scurgeri penis... :numai sa vad ceva ce ma poate excita, sau sa aud ceva

12-11-2009
noolmad
Nu este medic/terapeut
noolmad
de vreo 6 ani cred (poate mai putin) ma masturbez si acum incerc sa ma las.numai k se intampla o chestie neplacuta :numai sa vad ceva ce ma poate excita, sau sa aud ceva...chiar dak penisu nu a intrat in erectie elimina o secretie asemanatoare cu sperma in cantitati reduse.chestie foarte enervanta pentru mine, de ce se intampla asta...cum fac sa nu mai elimine lichidul acela (cred k e sperma)?
6 comentarii
0
14-11-2009, ora 19:24
noolmad
Nu este medic/terapeut
noolmad
nimenea pe aici?
0
20-11-2009, ora 00:51
florin90
Nu este medic/terapeut
florin90
SCUZA-MA K MA BAG dar e ceva normal nu ai cum sa scapi de acele, , scurgeri" Acele scurgeri e ai atunci cand penisul tau, , incepe sa prinda viata" sau cand e in erectie... din cate stiu eu e ceva normal... si asta se intampla din cauza excitatiei...
0
23-11-2009, ora 15:03
noolmad
Nu este medic/terapeut
noolmad
nici nu intra in erectie si se intampla asa ceva
0
25-11-2009, ora 22:13
florin90
Nu este medic/terapeut
florin90
da tata e ceva normal!! SC K TE INTREB DAR CATI ANI AI? pt chestia asta e preludiul sti te mangai te saruti etc etc... atunci fata , , se uda" si u in acelash timp...
0
25-11-2009, ora 22:14
florin90
Nu este medic/terapeut
florin90
cand te vei face mare vei vedea care cum e treaba! vorbeste s i u q baieti de varsta ta si vezi ce zic si ei...!!dar iti garantez eu k e ceva normal..
0
29-11-2009, ora 21:15
noolmad
Nu este medic/terapeut
noolmad
am 18 ani.shi pe mine chestia asta ma dispera la culme.si ma face sa ma simt tot timpu murdar de sperma, at knd stiu k sa intamplat asa ceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: