Sunt circumcis si am o nelamurire!

23-01-2010
octy
Nu este medic/terapeut
octy
Am 18 ani. Pe 7 ianuarie 2009 m-am circumscris.

Au trecut 16 zile de la operatie si inca nu mi s-au topit atele, pielea este lipita de penis dar este foarte fragila, din cand in cand mai curge o substanta alba. Nu am inteles daca in urma contactului sexual pielea va trebui sa ramana tot lipita sau nu? Cat timp trebuie sa astept ca sa pot avea un contact sexual fara probleme?
1 comentarii
0
23-01-2010, ora 23:51
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Buna seara,
pt. a avea un contact sexual fara probleme trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii:
a) sa se topeasca atele
b) sa se vindece perfect operatia
c) operatia trebuie sa fi fost una cu succes adica: la prima incercare de decalotare sa nu cada parti din penis pe jos
d) scurgerea alba sa dispara definitiv (eventual un tratament daca nu dispare)
e) sa dispuneti de o prietena care sa se protejeze (ca daca nu apar automat probleme)
f) prietena sa stie sa se protejeze cu alte metode decat "coitus interuptibilus periculozus"
g) actul sexual sa nu fie facut cand parintii ei sunt cumva acasa

Pana puteti deci sa aveti contacte sexuale fra probleme trebuie sa mai treaca 2, 54 milliarde de metri cubi de apa Dunarii. Mai aveti ceva rabdare. ;-)
Adaugă un comentariu / răspuns

06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici