ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

sunt disperata: cervicita acuta si nu stiu cum sa procedez

03-08-2007
ellizza
Nu este medic/terapeut
ellizza
cred ca am o infectie puternica pe care, desi am tratat-o pana acum nu am putut-o vindeca in totalitate. Diagnosticul este cervicita acuta si nu stiu cum sa mai procedez.
3 comentarii
0
06-08-2007, ora 00:00
vicar
Nu este medic/terapeut
vicar
ESTE RANA PE COLUL UTERIN.LA MEDICUL GINECOLOG SE REZOLVA CU SUCCES 100%.
BAFTA
0
06-08-2007, ora 00:00
ellizza
Nu este medic/terapeut
ellizza
multumesc mult pentru sfat. Am fost la medic si credeam ca tratamentul pe care l-am urmat timp de 3 luni va rezolva problema, dar, din pacate nu este asa.
Intradevar a fost vorba si de o rana mai veche care s-a inchis, dar acum ma confrunt cu un fel de alergie la nivelul organelor genitale externe (o roseata ca o exema cu ulceratii, usturimi si mancarimi). M-am tratat de data asta singura cu Clotrimazol crema si spalaturi externe cu apa calduta, dar cu siguranta nu este de ajuns.
Trebuie sa ajung din nou la medicul ginecolog?
0
07-08-2007, ora 00:00
vicar
Nu este medic/terapeut
vicar
Parerea mea este ca da.Incearca sa-ti schimbi medicul.
Sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.